Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hogyan nyerhetem...

Szülés után hogyan nyerhetem vissza a régi hasamat? 3 hónapja szültem, a hasam lóg, a testsúlyom a régi /terhesség előtti/. Van valamilyen hatásos tornagyakorlat?

Figyelt kérdés
2016. jan. 15. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, én nem találtam megoldást a szülés utáni "kötényhasra", úgy maradt... és ahogy elnézem, az ismerős anyukák többségének is (már akiket láttam bikiniben, mindenkinek maradt egy kis kötényhasa), pedig mindenki próbálta tornával eltüntetni...

Én a plasztikai sebészen kívül más megoldást nem tudok.

2016. jan. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mivel én sajnos nem nagyon tudtam szoptatni, korán elkezdtem hasizmozni. Nagyon nehéz volt az elején. 1-et is nehezen sikerült. Később nekem teljesen visszament a bőröm, bár lehet ezt inkább a genetikának köszönhetem, terhességi csíkom sem volt soha, és 5 hónap után csaknem a régi volt a hasam, majdnem teljesen lapos.
2016. jan. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A borod log vagy a hasfalad lazult ki?
2016. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a kerdes, amit elottem is kerdeztek, hogy a borod laza, vagy siman pocakod maradt?

Az utobbira megoldas a dieta es az edzes (a ketto egyutt jar akkor is, ha a sulyod mar a regi). Az izomzatot kellene kompletten felerositeni, akkor ismet szep lapos lesz a hasad. Ehhez kell az edzes, illetve olyan ettend, ami mellett izmosodni is tudsz. (Sok jo feherje, kevesebb szenhidrat).


Ha a bor log, az mas kerdes, azon az ido segit valamennyire.

Foleg genetika kerdese, kortol is nagyban fugg.


Nekem nem tul ruhalmas a borom (sajnos), szulesek itan soha nem lett olyan feszes, mint lanykoromban volt. Nem lett kotenyhasam, nem log, a szuleseket kovetoen egy ideig nagyon laza volt, de folyamatosan huzodott vissza.

Sportos vagyok, a hasam lapos, de akkor sem hizodott vissza teljesen feszesre, mar nem is fog soha. 6 eves a legkisebb gyerek, en meg csak oregszem, egyre rosszabb lesz.


Ha olyan szintu, hogy kar tenyleg kotenyhas es nagyon zavar, akkor erdemes plasztikai sebesztol konzultaciot kerni, a legtobb helyen ingyenes az elso megbeszeles. Nagyon szepen meg tudjak csinalni, de jol meg kell gondolni, mert heg nelkul az erosen logo hasbort nem tudjak kifesziteni. Az sem tul szep (szerintem), de a kotneyhastol nyilvan jobb.

Es persze akkor erdemes megcsinalni, ha mar nem terveztek tobb gyereket.



De a 3 honap meg nagyon keves ido, varj turelemmel, meg sokat fog valtozni.

2016. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem a bőröm lóg, egyszerűen ott van egy "úszógumi". Terhességem alatt mindössze 8 kg-ot híztam, és azt mind a hasamra. /leszámítva a baba súlyát/. Az alakom ugyanolyan mint terhesség előtt, csak pocakom van. :-( , pedig hasizomgyakorlatozok, nincs szétnyílt hasizmom sem.
2016. febr. 9. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!