Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sote 2-n mit kell vinni a...

Sote 2-n mit kell vinni a babanak a korhazba?

Figyelt kérdés
Mit ad a korhaz?
2016. jan. 17. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Igaz 3 éve szültem, de majd kijavítanak, ha azóta változott valami :)


Ezeket vittem én 3X (mindhárom babám ott született)


- eldobható pelus

- popsitörlő

- Bephanten ( a magzatszurok-első babakakik nagyon ragacsosak, nehéz lemosni, még a legóvatosabb mozdulatokkal is piros lehet a baba popsija, így én rögtön Bephantennel kentem) Gyerekápoló vagyok....

- pár db. textilpelus (feje alá, büfizéshez)

- kis kezére pamut kesztyű, hogy ne karmolja össze magát

- pamut takaró

- pamut kis sapka (ha kitolod a folyosóra, ott kell, mert huzatos)

- nyugicumi (ha gondolod...nekem jól jött, és nem vagyok cumiellenes)

- mellszívó (én amit ott fejtem ki is öntöttem, nem tartogattam a közös, koszos hűtőben) Nekem kellett a mellszívó, mert nagyon beindult a tej és ha nem fejtem volna begyulladt volna

2016. jan. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok...

Köldökápoláshoz adnak mindent, saját ruhában nem lehetnek a babák!

2016. jan. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

3 hónapja szültem. Az első jól leírta. Annyi csak, hogy takarót is adnak a babának.


Sterilizáló sem árt. A csecsmősöktől is lehet venni 1.000,- Ft egy sterilizáló zacskó. Az elég is az ott tartózkodás alatt. Én még vittem mosogatószert és szivacsot is, a mellszívó elmosásához.

2016. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!