Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ismertek, tudtok ajanlani...

Ismertek, tudtok ajanlani olyan szemészt Debrecenben, aki a kérésemre akkor is állít ki igazolást, hogy csak császárral szülhetek, ha egyébként az nem indokolt mert csak "simán" rövidlátó vagyok?

Figyelt kérdés
Ugyanis császárral akarok szülni,eldöntöttem kész (előző halálosan rossz élmények miatt) -4 dioptriás a szemem de az sztk- s szemész szerint ezzel nyugodtan szülhetek és amugy ép a szemem. Ezért szeretném ha valaki ajanlana olyan magán szemorvost akivel ezt lebeszélhetném, hogy adjon olyan papirt, hogy csak császár. Nyilván nem ingyen kérném. Ismertek konkrétan ilyet?

2016. jan. 18. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

En is csaszart akartan, szerencsere olyan orszagban elek, ahol legalisan valaszthato csaszar.


Nem hiszem, hogy doki hazudna ez ugyben ( el is vehetik az engedelyet ha kiderul ), inkabb keress egy szuleszt aki penzert csinal csaszart. Sok sikert !

2016. jan. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

jó pénzért fogsz találni.

remélem,mert a másodikat én is csak császárral vállalom.

Szemről meg annyit,hogy 10 évig nem romlott a szemem,szülés után meg mindkettő - 1,5 dipotriával lett rosszabb.Érdekes...

2016. jan. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbb, ha olyan szülészt keresel, aki orvosi ok nélkül is hajlandó megcsászározni. Van ilyen bőven.

Tudtommal az "én" dokim is, aki bezzeg engem hagyott simán, pedig helyzetben kiderült a téraránytalanság, majdnem ott maradtunk mindketten, alig bírták kiráncigálni vákuummal. (Nyilván nem nála szülök, ha szülök, legközelebb)

2016. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Dr. Hassan Ziad nagyon jó szakorvos, én mindenképpen hozzámennék. kivizsgál és ha úgy látja, hogy mehet, biztosan ad papírt is.

magánorvos, de nem aranyárban dolgozik

2016. jan. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
jó pénzért szerintem bármelyik.. De jól gondold meg a császárt, nekem nem tudnának annyit fizetni hogy még egyszer át kelljen élnem, ezért nem vállalok be másodikat, nehogy császár legyen a vége.
2016. jan. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Várok még aki tud ajanlani.

Kettes válaszoló, hát pont ez van nálam is. Az első szülésem után kezdett rohamosan romlani a szemem addig csak lassan, alig-alig. De az sztk-s orvos csak röhögött mikor megemlitetten neki. Sajna a nődokimnak kell a szemészi állásfoglalas, anelkül tuti nem csaszaroz..és ő nem az a lefizethetős nögyogyasz.

2016. jan. 18. 12:04
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Sose bízd az életed olyan orvosra, aki pénzért császároz. Nem a szakma csúcsa az ilyen...
2016. jan. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
A nőgyógyász százmillió olyan indokot tudna találni, ami miatt inkább császároz, a szemészorvos csak egyet. Pusztán szemészeti okból szerintem felesleges a császár (egyébként nem is biztos, hogy jobban jársz vele, engem fizikailag NAGYON megviselt).
2016. jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%
Terhesség alatt egyébként is szokott romlani a szem.Tudod mennyi szövődménye lehet a császárnak?Olvass utána!Ha ennek ellenére fel szeretnéd vágatni magad akkor egészségedre!
2016. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

Pusztán szemészeti okból szerintem felesleges a császár


Szerintem fogalmad sincs a szemészetről. Vannak olyan szembetegségek, amelyek ún. veszélyeztetett látást jelentenek. Az ilyenben szenvedők bizonyos testmozgásokat nem végezhetnek, pl fordított testhelyzet, pl bukfenc, kézen, fejenállás..., nem végezhetnek megerőltető mozgást, hasprést, stb. Ezek mind retinaleválást okozhatnak.

elsősorban rövidlátásnál nem a látásélesség (dioptria) száma a döntő, hanem a szemfenék állapota. Nagyfokú rövidlátásnál a szem tengelye megnyúlik, és leválaszthatja a retinát, akár vakságot okozva.


Szóval szemészeti állapot igenis indokolhat sectiót, de a kérdezőé valószínűleg nem.

ÉS továbbra is: a császárnak orvosi indoka kell, hogy legyen. Aki pénzért vállalja, szakmailag számomra hiteltelen nőgyógyász. 8teszem hozzá, szerencsére nálunk kezd kimenni a fizetős császár a divatból, mióta két orvost egy időre felfüggesztettek...)

2016. jan. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!