Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen normális alhasi...

14 hetesen normális alhasi fájdalom és derékfájás?

Figyelt kérdés
Ma szinte egész nap fájt eddig ilyen nem volt.Magnéziumot nem szedek.Másfél hete volt egy kis barnázásom a babával minden rendben volt,azóta aggódom.Ez a fájdalom normális ilyenkor?
2015. máj. 11. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ne aggódj. A magnéziumot viszont nagyon kéne szedned. MagneB6 nekem nem vált be,napi 6 szemet mondott a doki,de olyan volt mintha ahelyett,hogy bevettem volna kidobtam volna az ablakon. Sokan vannak ugyanígy. Nekem a MAgnesium-citricii vált be,napi 2-3 szem,de dicsérik sokan a Magnosolv-ot is. A derekad fog még jobban is fájni,ahogy majd nő a kis csöppség,a hasad meg attól fáj,hogy nő a méhed és egyre jobban nyúlnak a méhszalagok. A vége felé az is fog még jobban is. Tegnap kezdtem a 38. hetet,olyan érzés van néha a hasam aljában,mintha enyhe áramütések érnének.
2015. máj. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató választ.akkor veszek majd magnéziumot is.
2015. máj. 11. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit. :) Bizony,általában a 36. hétig szedetik a dokik a magnéziumot. Egyébként a citricii-t fel is tudod íratni és úgy 200 ft körül van. Amúgy meg 400.
2015. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olyan olcsó.köszi
2015. máj. 11. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,ez a legolcsóbb ha jól tudom. :) Nincs mit.
2015. máj. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!