Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Derékfájás 9. héten normális?

Derékfájás 9. héten normális?

Figyelt kérdés
9 hetes 4 napos vagyok ket napja erősen fáj a derekam közèpen...tutok tanácsot adni mi okozz ilyen korai terhessègnèl?

2015. júl. 8. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nő a méhed, rendeződnek a csontok!
2015. júl. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is fájt. Most a kérdésed jutatta eszembe, hogy már hetek óta nem érzem és most örülök magamnak. :) Azért fáj, amit az elsõ válaszoló mondott.

17 hkm

2015. júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenkor kezdett fájni. Én elkezdtem tornázni, jobb lett tőle.
2015. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen.nekem is mindig faj valamim
2015. júl. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a 9. héten kezdődött és csak rosszabb lett. Mikor már volt hasam én vettem egy pocaktartó ővet, az nekem sokat segített.
2015. júl. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tanácsokat. Sajnos volt egy mis. abom 8 hetesen, semmi tünete, előjele nem volt, îgy most minden változás aggaszt, sajnos nincs szinte semmi tünem..
2015. júl. 9. 09:58
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok! Nekem sem volt, semmi. Csak a mellem feszült, de ha sport melltartó volt rajtam még azt sem éreztem, olyan volt, mintha nem is lennék terhes. Jah, és nekem meg előtte volt egy vetélésem, műtéttel fejezték be, nem vártunk vérzést, azonnal teherbe estem. Cirka 9 hét választ el a szüléstől, úgyhogy ne parázz. :) Ha lefoglalod magad valamivel pikk pakk elérkezik a 12. heti UH ;)
2015. júl. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!