Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első nst hogyan értelmezem a...

Első nst hogyan értelmezem a papírt?

Figyelt kérdés
Most voltam elsőnek nst azt mondta a doki hogy jó minden pár nap és a 37 hetbe leppek. Az ultrahangon már II-III erett. Tudom hogy oregedik de pontosan ebből nagyjából lehet kovetkeztetni mikor jön a pici.

2016. jan. 20. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ebbol igy nem lehet tudni. Ha rendben volt akkor magyaran nincs fajas es nem szulsz meg. A lepeny is erik ez termeszetes. Nekem joslofajasaim voltak mar 37 nst hazakuldtek. Aztan 38+ 1 szultem.
2016. jan. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 vonal van.

A fölső a baba szívlüktetése. Ha mocorog, akkor ez felgyorsul.

Az alsó a méhtevékenység. Ha egyenes, akkor semmi nincs, ha vannak kis "dombocskák" akkor volt összehúzódás - keményedés.

Nst-ből nem igazán lehet következtetni, h mikor jön a baba. Nekem tök jó volt a szívhang, méhtevékenység semmi = teljesen egyenes vonal volt. Aztán Éjjel megszületett a fiam.

2016. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Neked nem kell értelmezni, az az orvos dolga.De így mi sem tudjuk, ha nem tudjuk hogy néz ki a papír, mi van ráírva.

Ha reaktív vagy egy R betūt firkantott râ a doki, akkor jó. Azt jelenti h aktív a magzat, de nem túlaktív. Van magzatmozgás NST alatt. A lepény érettségi fokából túl sok mindent nem lehet levonni. Nekem szülésig I-es volt.Ha nagyon hamar elöregszik az nem jó a babànak, nem jut annyi táplálékhoz, néha hamarabb megindítják a szülést. De az is lehet h ennyi marad neked szülésig.

2016. jan. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálam elég aktív volt a pici máskor sosem mozog napkozben. És alul is vannak kiugrasok. Hát nem tudom kíváncsi vagyok mikor jön a pici.
2016. jan. 20. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi! Erezni fogod ha itt az ido! En neztem a szuloagyon az nst-t. Fajasoknal mar neha leugrott a vonal a papirrol ! Konnyu szulest kivanok! :)
2016. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!