Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megkaptam a papírt a császárra...

Megkaptam a papírt a császárra pszichológustól félelem miatt, csak mutassam be a dokinak? Péterfybe ajánlanátok orvost?

Figyelt kérdés

Az oka hogy császároztatni szeretnék : anyu amióta megszülettem minden napját betéttel éli mert bepisil. Megakadtam a szülőcsatornába az orvos nyomott ki a hasából megsérült a húgyhólyagja stb,már 3 szor műtötték eredménytelenül. Mindez az én születésem napjától. Nevet bepilis... Tüsszent bepisil! Engem ez elriasztott és megrémített, anyu a szörnyű szülésélmény miatt nem vállalt mégegy gyereket.

A pszichologus irt papírt, hogy császározzanak. Dokit még nem választottam és a Péterfybe keresnék. Tudnátok ajánlani?


2014. máj. 30. 09:19
1 2
 1/20 ivilicious ***** válasza:
42%
Szegény, ez nagyon durva :( nagymamám is így járt, de őt sikerült helyrehozni...a kérdésedre viszont nem tudok válaszolni, én a Szent Imrében fogok szülni
2014. máj. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%

Inkább kineziológussal, vagy más szakemberrel oldd fel a szorongásod, mert ez nagyon nem normális.

Ráadásul a babának a legeslegjobb, ha természetes úton születik, neked sem hiányzik egy komoly hasi műtét ami után hosszú hetekig fogsz szenvedni.

Mellesleg megvan a véleményem az ilyen "szakemberről" aki kiadta neked a papírt a császárra...

2014. máj. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
A császár miatt jóval durvább mellékhatásokat tudsz összeszedni.
2014. máj. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem szülök hüvelyi úton bárki bármit ír. Segítséget kértem hova forduljak.
2014. máj. 30. 09:33
 5/20 anonim ***** válasza:
32%
Pszichiáterhez.
2014. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%
A szülész, mint orvos amúgy pont nagy ívben lesz@rja egy bölcsész szakon végzett pszichomókus véleményét, és orvosi elvek alapján felül is bírálhatja.
2014. máj. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy nem fogsz olyan dokit találni, aki egy sima pszichológus véleménye miatt megcsászároz, pszichiáteri szakvélemény az persze más lenne, de így... Szóval járj utána melyik doki fogadja el...
2014. máj. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%
Ne haragudj, de akkor sem, ha lepontozol. Viszont mentálisan tényleg segítségre szorulhatsz, szóval a saját és főleg a gyereked érdekében tényleg gondolkozz el azon, hogy felkeresel egy pszichiáter szakorvost.
2014. máj. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem meg simán találsz orvost, a pénz nagy úr.....

Szerintem menj egy dokihoz mutasd a papírod és meglátod mit reagál. Szerintem ha van egy ilyen papírod, akkor császárral szülhetsz majd, de bizony csengetni kell a lóvét. Amúgy nem véletlenül szülnek a "sztárok" császárral szerintem.

Én amúgy normál úton szültem, lehet másodszorra jobb volna a császár.

2014. máj. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 ivilicious ***** válasza:
82%
Ja,ha van pénz, simán!
2014. máj. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!