Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki mostanában szült Debrecenb...

Aki mostanában szült Debrecenben az megtudná mondani, mit kell bevinni a babának?

Figyelt kérdés
Ott szülés után ott van velünk a pici. Nekem kell vinni neki pelenkát, cumisüveget,stb...?
2014. jan. 28. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kenézy vagy Klinika?
2014. jan. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem is èrdekelne...pl az is mi a különbsèg a 2 kórhàz között
2014. jan. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Holnap lesz 3 hete, hogy a Klinikán megszületett a kisfiam, így friss az élmény :) Amint kibújik a pici, apuka elviszi hogy megmérjék, stb. amíg az orvos varr, majd a 2 órás megfigyelés alatt együtt van a kiscsalád a szülőszobán. Utána kerülsz le az osztályra, a babával együtt. Pelenkát adnak (2-es Libero), vattát is a tisztába tevéshez, de vihetsz popsitörlőt. Ruhát is adnak (kis ing + rugdalózó), de sajátban is lehet. A Klinika baba barát kórház lévén szoptatáspárti, segítenek is, hogy hogyan kell jól mellre tenni a babát, pótlást csak a legvégső esetben adnak, a szobatársamnak nem kellett hogy saját cumisüveget vigyen, de én vittem, szerencsére nem volt rá szükség. Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan :)
2014. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Sokat segítettél! Azt megkérdezhetem, hogy ki volt a dokid? És szülészt kell-e fogadni külön?
2014. febr. 21. 09:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Dr Kovács Tamás volt az orvosom, szülésznőt is fogadtunk. Én túlhordtam a picúrt, így a végén már naponta kellett járni, sok orvossal találkoztam, mindenki nagyon szimpatikus, kedves, türelmes volt. Ami a saját orvos és szülésznő mellett szól, hogy amikor én szültem teltház volt, mégis folyamatosan foglalkoztak velem. (Ha nincs fogadott, az ügyeletes képtelen folyamatos figyelemmel kísérni a történéseket, ritkábban mennek.) Szobatársaimnak nem volt fogadott, mégis tökéletesen ellátták őket.
2014. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszolsz! :)

Én kedden töltöm a 38. hetet. Hétfőn megyek a 3. NST-re, lesz egy ultrahang és vérvétel, az érzéstelenítés miatt. Én is szeretnék szülészt fogadni. És hétfőn szerintem fel is keresem majd! Te kértél érzéstelenítést?

2014. febr. 21. 12:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, kaptam Edát, nekem is megcsinálták hozzá előre a labort. Nagyon örülök, hogy kértem, mert nem volt fájdalom,és az erőm megmaradt a végére, amire szükség is volt, mert elakadt a baba, vákum segítségével tudott csak megszületni. Az edának hála ez is csak kellemetlen és rossz volt, nem fájt. Kit szeretnél felkérni? Hátha ismerem :)
2014. febr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szutorné Erzsike már több baba születésénèl segìtett a családban. Ìgy rá gondoltam. Ismered?
2014. febr. 22. 11:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi is őt kértük fel szülésznőnek :) szuper volt, jó döntés :)
2014. febr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia! Sajnos nem tudtunk beszélni a szülésznővel. De hétfőn kell újra mennünk. Akkor azt mondták, hogy bent lesz! :)

És azt szeretném, még megkérdezni, hogy hányan voltatok egy szobában?

És az anyuka hordhatja a saját pizsamáját, hálóingét? Vagy kórháziban kell lenni?

2014. febr. 26. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!