Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan, hogy valakinél...

Van olyan, hogy valakinél fájdalmak nélkül indul be a szülés?

Figyelt kérdés
2016. jan. 23. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
mármint a kitolás?
2016. jan. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, teljesen fájdalommentesen, szerintem olyan nincs.

De nekem apró, rendszertelen fájásaim voltak csak. A doki oxitocint is akart adni, hogy felgyorsítsa, de már kitágultam anélkül is.

2016. jan. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy van-e olyan, hogy valakinek pl. nincsenek menstruàcióhoz hasonló görcsei, fájásai.
2016. jan. 23. 22:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Kizárt :) Sajnos.

A tágulás az mindenképpen fájdalommal jár.Nem mindenkinél ugyanolyan erősen, de biztos, hogy valamikor jelentkezik.

Van aki kitágul 1-4 ujjnyira, és észre sem veszi, van aki kínszenvedések árán tágul óránkét egy ujjnyit.

2016. jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam így volt.

Terhesség alatt soha nem volt egy jóslóm sem, és a szülés is magzatvízelfolyással indult, akkor sem éreztem semmit.

Természetesen az egész szülés nálam sem volt fájdalommentes, de a víz elfolyása után csak 4 órával kezdődtek a fájások, gyengén. Aztán beindult, és a végén nagyon durva volt. De itt vagyok, túléltem.

AMikor fájt, már kórházban voltam.


Szóval igen, INDULHAT teljesen fájdalom mentesen. De az egész szülés nem folyhat le fájdalommentesen (hisz azok a gyerek miatt is vannak)

2016. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De, indulhat. Ìgy jàrtam. Csak burokrepesztés utàn lettek fàjàsaim, de màr előtte sikerült 3 ujjnyira tàgulni. Szóval feküdtem a szülőszobàn, nulla fàjàssal. Az nst mutatott méhtevékenységet, de nem éreztem. Nem hittem el, hogy szülök. 3 óra alatt meglett a baba onnan, hogy befektettek. Ha a burokrepesztéstől szàmolom, akkor csak 2,5. Remélem, most is ennyivel megúszom.
2016. jan. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bizony lehet...sajnos. Középidős terhesen kinyíltam, mert gyenge a méhszájam, semmit nem éreztem az egészből, nem voltak fájásaim, csak kis hasszurkálás, ami meg egyébként is van terhességben. Csak a minimális vérzés jelezte, hogy valami baj van. Órák alatt zajlott le minden, nem lehetett már segíteni, elveszítettem a babámat.
2016. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!