Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kecskemét és környékbeliek,...

Kecskemét és környékbeliek, volt valakinek Dr. Csuka Ferenc fogadott orvosa, vagy szült nála valaki? Légyszíves írjátok le véleményeteket ill. tapasztalaitokat. Esetleg tarifa

Figyelt kérdés

2016. jan. 25. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelentkezz facebookon a kecskeméti, vagy félegyházi bababörzébe. Ott fognak tudni segíteni.
2016. jan. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nála szültem mindkettőt és meg voltam vele elégedve.

Való igaz, nem egy mindig mosolygós, poénkodós orvos (többektől hallottam,hogy ezt kifogásolták), de nekem nem is az volt a lényeg. Mondjuk velem a második terhességnél már sokat poénkodott! :)

Mindent elintézett, amit kértem. A második progis császár volt, és minden rendben is volt.

10 ezer/ alkalom volt a terhesgondozás. Szülésre nem mond árat. Amennyit gondolsz.

2016. jan. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 25. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!