Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most derült ki, hogy márc-ban...

Most derült ki, hogy márc-ban születendő babámnál a szülést a mostani dokim nem tudja levezetni. A Flór Ferenc kórházhoz tartozom. Ha nem lesz fogadott dr-om és cs. Metszéssel tudom megszülni a picit, egyszerűen csak menjek be, ha beindul a szülés?

Figyelt kérdés

Magánorvost már nem szeretnék fogadni, mert a jelenlegi végigviszi a terhességet és már alig van hátra pár hét.

Tapasztalatokat is várok azoktól, akik itt szültek.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2014. dec. 3. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha oda tartozol, akkor csak egyszerűen bemész. Miből gondolod, hogy császár lesz?
2014. dec. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok! Az akkor éppen ügyeletben lévő doki fog ellátni.
2014. dec. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sajnos szervi problémák miatt csak császár lehet :( Az első is így született, de más kórházban.

Köszi a választ!

2014. dec. 3. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Ja így már értem! Először arra gondoltam hogy a mostani dokiddal beszéltétek meg a császárt. A kórházat nem ismesem, viszont nekem sem volt fogadott dokim, és tök rendesek voltak szülésnél! (Bp. Máv kórház)
2014. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Én is a Flórhoz tartozom, de ilyen esetben nem tudom mi van. Szerintem bemész, az ügyeletes ellát. De én bemennék a helyedben a kórházba érdeklődni! A dokid nem mondta hogy ilyenkor mi van?
2014. dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha biztos, hogy császár, akkor nem szabad megvárni, amíg beindulni, hanem programba kell venni. Tehát meg kell beszélnetek a gondozó orvossal az időpontot a terhesgondozáson. Természetesen, ha előbb jön, akkor bemész az ügyeletre. ÁltaLÁBAN A 39. héten szokták kivenni a babót. Tehát időpont!
2014. dec. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!