Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik homeopátiás szereket...

Akik homeopátiás szereket használtak szülés előtt/alatt/után, mik a tapasztalatotok, véleményetek, élményetek?

Figyelt kérdés
37.héttől málnalevél teát fogyasztok 2csésze/nap, illetve a caulophillum ch9-et napi 2x5 golyót. kíváncsi vagyok, akik szintén homeopátiás segítséggel szültek, mennyit vajúdtatok, hogy szültetek, utána hogyan regenerálódtatok.Nemsoká itt a mi időnk is.. :-) Köszönöm!
2010. márc. 28. 14:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos pontos árat nem tudok mondani, de kb. 1000 Ft egy adag bogyó. A méhszájtágítók nekem a vajúdás alatt el is fogytak, de nem kellett újabb adogot belőle venni, pont elég volt. a tejserkentő is egy ezres körül van, abból naponta egyszer- kétszer veszek be 5-5 bogyót, nekem egy doboz nagyjából 3 hétig volt elég.
2010. márc. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én így szedtem: 36. héttől 2*5 Cimicifuga, 2*5 arnica 9CH-s. Szülőszobán pedig caulophyllum 5ch


Nekem segítettek, én biztos vagyok benne, hogy e miatt (is) volt ilyen gyors a szülés. Kb. 20 perc volt a szülőszobára kerüléstől. Igaz második babával, de gátmetszés nélkül született meg kisbabám. (Gátmasszázs is kell persze szülésre felkészülni) . Igy már másnap szinte semmi nem volt, csak fáradt voltam.

2010. márc. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
és málnalevél teát is ittam, és szülés napján nagyot sétáltam.
2010. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Erre az oldalra tegnap találtam rá. Kicsit húzós az ár, de ha azt vesszük, hány fiola, már nem is olyan vészes.


[link]

2010. márc. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!