Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha megszületik az első gyerek...

Ha megszületik az első gyerek azt a férfiak hogy ünneplik?

Figyelt kérdés
Ihb,torta, vagy mi?

2016. jan. 28. 08:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

7. vagyok.

Érdekes, amíg nem vártam babát, addig én is kiakadtam ezekre a tejfakasztókra. Mióta babát várok, azóta máshogy gondolkozom erről. Főként, hogy párom barátai mind családapák. Neki is szüksége lesz a szülés után az élményeit levezetni, a barátaival beszélgetni. Ezért nagyon támogatom benne.

Persze az is igaz, hogy tudom róluk, hogy nem isznak berúgásig /hányásig, és másnap reggel ugyanúgy be tud majd jönni hozzám a kórházba. Ha pedig gond van éjjel, és ivott, akkor majd bejön taxival.

2016. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, a férjem mit fog csinálni, mert igazából nem valami ivós, de szerintem azért valami kis koccintás biztos lesz. Bár nem tudom, hogy ezt hogyan, mert az odáig igaz, hogy a férjem most éli át először az első gyerek születését, de van egy nagyobb gyerkőcünk is, korábbi kapcsolatból, akit egyéves kora óta közösen nevelünk, mostanra már hivatalosan is közös gyerek amúgy, szóval nem új a férjemnek az apaszerep, csak persze ebben az első évben nem volt része még. Na szóval a lényeg, hogy annyira nem fog tudni elmászkálni, hiszen a nagy itthon lesz vele. Bár lehet, hogy anyám átjön, és leváltja, de ezt majd ők elintézik.
2016. jan. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Tejfekasztó volt.

kicsit ittunk és nudibárba mentünk.

2016. jan. 31. 12:43
 14/14 anonim ***** válasza:
Holnap iskola, ideje megírni a leckédet.
2016. jan. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!