Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pár hét múlva megszületik...

Pár hét múlva megszületik barátnőm kisfia, mit illik a kórházba vinni első alkalommal?

Figyelt kérdés

2015. jan. 12. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Innivalót és ehető kaját.

Viccen kívül, a kórházi kaja ehetetlen tehát jól jött a házi koszt. És én szomjas voltam így a gyümölcslé és az ásványvíz minden mennyiségben elfogyott.

Ruhát, játékot ne vigyél használni nem tudja és hely sincs hova rakni.

2015. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a korházba csak a barátnődnek vigyél valamit, gyümölcsöt, gyümölcslevet, valami finomságot, kaját. A kicsinek esetleg valami szimbolikus Isten hozott ajándékot, nehogy beállíts a korházba nagy csomag pelussal, mert nincs hova tenni:D
2015. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Étel, víz, tea, vagy gyümilé. Semmi más nem kell kórházba.
2015. jan. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És tényleg csak akkor látogasd meg ha nagyon jó barátnőd és ne maradj sokáig. Persze mindenki más, de én akkor még valahogy nem sok mindenkivel akartam cseverészni.
2015. jan. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Legjobb barátnőm középsuli óta :)
2015. jan. 12. 18:07
 6/7 anonim válasza:
0%
semmit egy nagy műpélót a barátnőd szájába a gyerekének meg egy csokipélót az apjának meg semmit mer ugyse tudni ki az apja xd xd xd :)) xd
2015. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mekkora hülye vagy! Fél éves már a kicsi. Boldog család, és az édesapja aki velük él imádja a fiát!
2015. okt. 28. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!