Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyibe kerül a SOTE 1. sz....

Anneee25 kérdése:

Mennyibe kerül a SOTE 1. sz. Nőgyógyászati Klinikán egy egy ágyas szoba? Hogy lehet bejutni oda (vagy legalább 2 ágyasba)? Kik kell lefizetni? Smiley 30 hkm

Figyelt kérdés

A SOTE 1-en fogok szülni. Szeretnék 1 vagy 2 ágyas szobába kerülni, hogy valamennyit pihenni is tudjunk a picikémmel. Mi az útja-módja a bejutásnak? Vannak e tapasztalataitok?

Köszönöm!



2016. febr. 1. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom, hogy menj be (úgyis bementem megnézni a szobákat, kórházat) és ezekre mind kérdezz rá a bemutatáskor. mert gyorsan változnak a dolgok, összegek a kórházakban. (Csak azért szólok, mert a barátnőm a Péterfyben szült 3 hónapja családi szobában a férjével, nemrég pedig itt írta valaki, hogy neki már azt mondták a kórházban, hogy a férj nem maradhat...)
2016. febr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ott szültem 1,5 éve, a 2. naptól voltam egyágyas szobában.

Nincs semmi bejutási trükk, nem kell lefizetni senkit, egyszerűen ha van hely és szólsz bekerülhetsz, ha nincs hely, akkor hiába csinálsz bármit nem tudsz bekerülni. Előre is jelezheted, de lefoglalni nem lehet, ami logikus is, hiszen akkor ott állna üresen napokig, pedig van rá igény. Szóval szerencse kérdése, hogy amikor szülsz épp van-e üres szoba vagy nincs.

Amikor én szültem teltház volt, így első nap és éjjel 4 ágyasban voltam, aztán másnap lett hely egy ágyasban, szóltam a gyermekágyas nővérnek hogy szeretnék átmenni és mondta h semmi probléma. Így az utolsó 2 éjszakát az egy ágyasban töltöttem, szobatársam meg átment két ágyasba.

Utolsó nap megkaptam a számlát amit ki kellett fizetni, 12 ezer/éj, én elszámoltam egészségpénztárral.

2016. febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!