Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sote II. számú női klinikán...

Sote II. számú női klinikán milyen a szülészeten az egyágyas fizetős szoba?

Figyelt kérdés
Szeretnénk bérelni , 2. babámat fogom szülni április 3-a körül.Nyugalmat szeretnék meg azt hogy a 2 éves kislányom meg apuka betudjon jönni hozzánk. Hogy van a látogatás és hogyan kell és mikor lefoglalni a szobát? Még mindig 10 ezer ft-ba kerül egy nap vagy éjszaka? Meg bármi tapasztalatot leirhattok, most fogok itt elöször szülni.köszönöm a válszokat
2012. febr. 29. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
félig tudok csak a kérdésedre válaszolni, nem lehet lefoglalni, ha szülsz és van hely megkaphatod ha nem nem, és 10e ft/éj
2012. febr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Januárban szültem ott, szerencsére pont aznap szabadult fel az egyik egyágyas szoba (3 van összesen, ha jól tudom). Lefoglalni nem lehet, akkor kapod meg, ha mázlid van. Nekem szüléskor kellett jeleznem, hogy ha lehetőség van rá, egyágyasat szeretnék. Látogatókat saját felelősségre reggeltől estig fogadhatsz, a baba bent lehet veled a fürdetést leszámítva egész nap és éjszaka is, de ha pihenni szeretnél, be is adhatod a csecsemősökhöz (én éjszakára hagytam lent este 10-től reggel 6-ig, mivel még nem volt tejem és így nem tudtam volna szoptatni). A szoba ára még mindig egy tizes. A fürdő és a wc a szomszédos (szintén fizetős) szobával közös használatú (talán egy fokkal tisztább, mint a folyosón levő fürdő, de a zuhanykabinban pl. zavartalanul szaporodnak a penészgombák). Bizonyára nyugalmasabb itt eltölteni pár napot, mint egy normál kórteremben, arra viszont számíts, hogy kb. óránként rád nyitnak valamiért (vizit, kaja, takarítás, ajándékcsomag, fotós, stb.), hosszabb ideig aludni ezért én csak éjszaka tudtam. A szoba egyébként teljesen elfogadható állapotú, van TV, hűtő és ami nekem a legfontosabb volt, hogy bármikor velem/velünk lehetett a családom.
2012. febr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, remélem lesz szabad szoba, jó lenne nyugiban. kinél szültél? és minden rendben ment?
2012. febr. 29. 13:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Cseh Erikánál szültem. 14 órát vajúdtam, végül császározni kellett (mint utóbb kiderült, rövid volt a köldökzsinór és ezért nem tudott beilleszkedni a babám feje), de kaptam EDA-t, így egész elviselhető volt. Teljesen egészséges kisfiam született, itt szuszog mellettem.:) A kórházban majdnem egy hetet töltöttünk, mivel vércsoport-összeférhetetlenség miatt besárgult a baba, ezért utólag még jobban örülök, hogy egyágyas szobába kerültem. Te kinél fogsz szülni? Kisfiú lesz vagy kislány?
2012. febr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Dr Tóth Ferencnél. Megint kislányunk lesz Bíborka. Köszi a hasznos infokat.
2012. febr. 29. 15:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit.:)Igazán szép nevet választottatok a kislánynak! Szép szülést és sok boldogságot a picihez!:)
2012. febr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!