Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki nem fogad orvost és...

Aki nem fogad orvost és szülésznőt terhessége ideje alatt, és végig a "közösbe" jár, nem fél? Nem érzi magát kellemetlenül, hogy minden alkalommal más és más vizsgálja?

Figyelt kérdés
Elég sokszor hallom/olvasom, hogy nem fogadnak orvost a kismamák.Ez nem vakmerőség?
2016. febr. 3. 18:48
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
87%

Én sem fogadtam.Szerintem az vakmeröség ,hogy vizsgálatonként otthagyjak 10-12 ezer forintot :)

Komolyra fordítva a szót ,ha problémás terhességem lenne ,és mindenre 100%ban kimerítö válaszra lenne szükségem akkor biztos fogadtam volna.

De mivel soha nem volt semmi gondom ,jó volt nekem a kórházi rendelés.És egyébként engem mindig ugyanaz az orvos vizsgált ,2 másik meg az ultrahangon váltotta egymást.

2016. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
83%
Kórházban is lehet ugyanahhoz az orvoshoz járni terhesgondozásra.
2016. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Persze, így van.Csak valahogy kultúráltabb egy magánrendelő, mint a kórház.

Köszönöm a válaszokat, csak tényleg nem értem, hogy sokan ennyire mernek bízni.

2016. febr. 3. 19:00
 4/39 anonim ***** válasza:
82%

Nekem a doki nem volt fura, mert mindig ugyanahhoz jártam az sztk-ban, de én kezdettől tudtam, hogy császárom lesz, így szülésznőm nem volt.


Az miért kellemetlen, ha mindig más vizsgálja az embert? Szégyenlősség miatt, vagy hogy mindent "el kell mondani" neki?

2016. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
89%
3: én pl. az ötödik kerületben lakom, itt az SZTK elég fullosan néz ki, ha ezt érted kulturáltság alatt, ha az embereket, akkor azok is azok.:)
2016. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
72%
Én is mindig egy dokihoz jártam és járok azóta is. Nálunk az SZTK-ban ki van írva ki mikor rendel, be is tudsz jelentkezni előre. Egy elismert, kedvelt szülész doki egyébként akihez járok. A kórház ahol szültem szintén elég jó hírű. Minden rendben volt a terhesgondozás és szülés alatt is.
2016. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Egyszerűen úgy gondolom, hogy a terhességem magánügy, ne kotorásszon bennem idegen orvos.

Azért maga a szülés is egy bizalmi dolog.Meg kell, hogy bízzak benne.Emellett könnyebb fogadott orvossal mindent megbeszélni, hogy mit hogyan szeretnénk szülés alatt.

2016. febr. 3. 19:06
 8/39 A kérdező kommentje:
Akkor nektek szerencsétek van.Ebben a kisvárosban ahol lakom, nincs ilyenre lehetőség.Ezért mentem a fővárosba szülni.
2016. febr. 3. 19:08
 9/39 anonim ***** válasza:
83%
6. vagyok. Nálunk is modern az egész SZTK és a rendelő, új UH gép is van.
2016. febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Én se helyben jártam/járok SZTK-ba. Érden lakunk, Százhalombattára járok orvoshoz és a Szent Imrében szültem Budapesten.
2016. febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!