Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meg lehet vajon beszélni az...

Meg lehet vajon beszélni az orvossal, hogy ne legyen időpont a programcsászárra, várjuk meg, míg beindul?

Figyelt kérdés
kért császárom lesz (nem érdekel, hogy erről kinek mi a véleménye, köszönöm, megvan az okom). Arra gondoltam, hogy szerintetek meg lehet-e azt beszélni, hogy várjuk meg, míg magától beindul a szülés, és akkor menjek be a kórházba, vagy mindenképp ragaszkodnak a kiíráshoz?
2016. febr. 3. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha ugymond nincs "oka", marmint egeszsegugyi akadalya annak, hogy pl vajudj, vagy kivarjatok a terminust, estleg meg pluszban is egy-ket hetet, akkor valoszinuleg nem kell programozottnak lennie.

De az orvost kerdezd meg, mert neki viszont sokkal praktikusabb, kenyelmesebb lenne a programozott, ugy idozitheti, amikor egyebkent is bent van, nem tul forgalmas idoszak a mutoben, raer az anesztes, stb.

Nyilvan neki es a szemelyzetnek ez igy jobb, mint mondjuk muszakon kivul, vagy az ejszaka kozepen berohanni, mert epp akkor indul be a szulesed.


Szoval ez abszolut az orvoson mulik.

2016. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Orvosa válogatja. Rákérdezel, kiderül.
2016. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha azt kérhetted, hogy császár legyen, biztos ebben is rugalmas lesz. De az a kórház protokolljától függ leginkább. Nekem a másodikkal lett volna progi, de előbb megindult, így sürgősségi lett.
2016. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1: Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.

(gratulálok, hasonló szépeket kívánok neked is...)


Még nincs orvosom, nagyon az elején vagyok (8 hét), csak egy ötlet volt, gondoltam megkérdezlek titeket :)

2016. febr. 3. 20:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor kezdj el keresni orvost. Van, aki nem vállal kérésre császárt. A legegyszerűbb, ha már akkor megkérdezed az időpontot is, amikor arra kéred, hogy szeretnél császárt, és akkor tiszta ügy lesz.

Én az első szülésem után szerettem volna császárt másodiknak. Nagyon. A dokim asszisztense a felesége, már ő mondta az orvosomnak, hogy császározzon meg, de a dokim hajthatatlan volt. Nálam nem egészségügyi oka volt a kérésemnek, hanem lelkileg volt szörnyű az első szülés. Végül hosszú beszélgetések után meggyőzött a dokim, hogy jobb lesz császár nélkül. Sokat beszélgettünk róla, hogy mi volt a gond az elsőnél, mit szeretnék máshogy, mitől félek, mi könnyítené meg a helyzetemet stb. Nem tudom, hogy nálad mi van a háttérben, de lehet, hogy érdemes lenne beszélni róla szakemberrel. Csak egy tipp, ha nem akarsz, hát nem.

2016. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az elsőnek annyiban igaza van, hogy a doki is úgy tervezi, hogy neki is jó legyen az időpont(és szeretik is a gyors és egyszerű melot..), de természetes lehet vele egyezkedni.

az, hogy a baba érdekes sokszor mást diktál..sokaknak mellékes.

2016. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. Keresek orvost (Pécsett, ha tudtok esetleg), csak még nem olyan intenzíven. 12. hétre gondoltam, hogy legyen egy választott


Félreértések elkerülése végett: nem a mostani első válaszadónak szólt a kommentem, azt akinek szólt, törölték.

Mostani elsőnek köszönöm a választ, természetesen :)

2016. febr. 3. 21:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy miért akarsz császárt? (Nem akarok okoskodni, meg semmi ilyesmi, tökre megértek mindenkit, aki így dönt, csak érdekelne az oka.) Ha ide nem akarod bedobni a nagy közösbe, privátban is nagyon szívesen venném.
2016. febr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

renike30 privát üzenete:


Egy szánalmas és irigy pcsa vagy, hogy megfosztod a babádat a természetes világrajöveteltől.Mitől félsz,ha hüvelyi úton hozod világra,félredug majd az apuka?Anélkül is,ha ilyen önző pcsa vagy.


gratulálok az intelligencia szintedhez!

2016. febr. 4. 21:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaj, ez nagyon beteg...
2016. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!