Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Félre sikerült varat, gátmetsz...

NikiDávid kérdése:

Félre sikerült varat, gátmetszésnél?

Figyelt kérdés
Lassan 5 hete hogy szültem, a legelső belső varratomnäl kiesett a cérna és észre vettem hogy befort a vágás de össze nem, a második varattol van ősszefova, es pont még az utolsó külső varatomnal észrevettem hogy mintha bent maradt volna egy kis cérna darab. Mit csinalmajd az orvos vele, belűl ujjbol var kivűl felvagja h kiszedje a cérna darabot? Megvárjam a 6 hetes kontrolt vagy mennyek most?

2016. febr. 6. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Talan menj el most..
2016. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem kieső és nem felszívódó varrat volt, hanem kiszedős. Viszont a drága doktor úr bent hahyott párat... Elmentem másik orvoshoz, ő kiszedte a maradékot, de addigra már gyulladt is volt. De ez az orvos sem foglalkozott azzal, hogy rosszul forrt össze a széle (azaz nagyobb a hüvelynyílásom. Ez orvosilag valószínű nem számít.


De mindenképp menj el egy orvoshoz, még a kontroll előtt.

2016. febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!