Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem bírom leadni a szülés...

Nem bírom leadni a szülés utáni felesleget, annyira el vagyok keseredve. Volt valaki hasonló helyzetben? Nyugtassatok meg, hogy sikerült végül! Részletek lenn.

Figyelt kérdés

Terhesség előtt fogytam le 20 kg-t. Akkor híztam meg amikor egyetem után dolgozni kezdtem, ülőmunkát (addig mindig jöttem-mentem) és a cigarettától is leszoktam. Nagyon nehezen ment le, már orvosnál is voltam, kivizsgáltak, de azt mondták csak lassú az anyagcserém, nagy nehezen, de végül sikerült. A terhesség alatt visszajött minden, pedig elhihetitek nagyon vigyáztam, mert nagyon nem akartam újra meghízni, tehetetlen voltam, egyszerűen szaladtak vissza a kilók. És a szoptatás alatt is híztam még :(. Most több vagyok mint voltam. 10 hónapig szoptattam, és egy hónapja kezdtem újra fogyózni meg sportolni amennyit csak a pici mellett tudok. 3 kg ment le szinte rögtön, és megállt, azóta nem mozdul a mérleg. :( Nagyon el vagyok keseredve, úgy érzem, hogy sosem fog lemenni, pedig szerettünk volna kis korkülönbséggel kistesót, de így nem merek belevágni.

Bármilyen tapasztalatot, ötletet szívesen fogadok.


2015. jún. 24. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

55 kilóról indultam, 85-el mentem szülni!

A gyerek 1 éves korában 65 kg voltam,de az semmiképpen sem akart lejjebb menni,már majdnem feladtam,aztán valahogy megindult,és két éves korára 57 lettem,majd 55,végül 53,de már 4 éves.Le fog menni.Én kihagytam a vacsit végül,ezzel mentek le a pluszkilók,de ez nem mindenkinek válik be.

2015. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szülés után pár héttel már uannyi volt a súlyom, mint terhesség előtt, de akkora hasam maradt, mint 5 hónapos terhesen és a hátamnál is szépen csíkozódott a bőr. Úgy néztem ki, mint egy hernyó. Mikor már kezdtem volna beletörődni, h na, így maradok, egyszercsak hipp-hopp 1 hónapon belül visszarendeződött hellyel-közzel minden. Ekkor volt a lányom 9 hónapos. Még most is van vmennyi hasam, de már lényegesen jobban nézek ki, mint korábban (12 hós a baba). Én szoptatok még mindig, akárhogy variáltam az étrenddel, korábban semmit,de semmit nem sikerült karcsúsodni.

Azért írtam ezt le, h ne add fel, lehet, h nálad is egyik hónapról a másikra lesz egy óriási változás.

2015. jún. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35 kg híztam, 10 lement szülés után, aztán a szopi alatt felszedtem még 6ot. Fél éves volt mikor abba hagyta a szopit, azóta kőkemény diétát tartok. Most másfél éves, én pedig pont annyi kiló vagyok mint mikor terhes lettem. Voltak hullám völgyek, de elkezdtem a fehérje diétát. Sok tojás, csirkemell, köretnek csakis zöldség, szénhidrátból a puffasztott rizs amit megengedek magamnak. Ja és 4-5 szőr eszek egy nap, ez ment a legnehezebben, mivel előtte max 2 szer ettem. Vacsora helyett fehérje turmixot iszok, meg edzés után is hogy az izmok tudjanak regenerálódni.
2015. jún. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
54kg voltam terhesség előtt, 80-nal mentem szülni. Most 3 hónapos a babám és 61kg vagyok, pedig eszem rendesen. A szoptatás meg a nagy séták miatt olvadnak a kilók. Nekem régebben mate teával sikerült fogynom. Minden nap fél litert ittam belőle. Pár hét után elkezdett ürülni a lerakódott salakanyag, a narancsbőröm is elmúlt, pedig csak minimálisat tornáztam mellette.
2015. szept. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!