Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után milyen védekezési...

Szülés után milyen védekezési módot használtok?

Figyelt kérdés

Én 3 évig szedtem a Meliane drazsé fogamzásgátlót, ami akkor bevált, bár eléggé drága volt 3X21 db, 6000 Ft.

Amikor abbahgytam hónapokig iszonyú pattanásos lettem, és a ciklusom sem ált vissza.

Most nemtudom, hogy mi legyen, mert az óvszer lenne a legjobb, bár a férjem utálja. Nálatok mi a helyzet?


2010. márc. 30. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi óvszert használunk.Amikor eldöntöttük, hogy gyereket akarunk, abbahagytam a gyógyszert, triodénát szedtem, az is elég drága.Aztán három hónapig óvszer, majd abbahagytuk a védekezést.Első alkalommal összejött a baba.Aztán mint írtam szülés óta óvszer.Szerencsére a férjemnek nincs problémája vele.

6,5 hónapos kisfiú anyukája

2010. márc. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a pharmatex krémet ill. óvszert használunk. Sokan mondják, hogy a krém nem hatásos, nekünk még nem volt vele bajunk az elmúlt 10 évben. Mondjuk ha lenne 3. baba, az se lenne nagy baj.
2010. márc. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak a megszakításos módszert használjuk, nekünk évekig bevált, ha esetleg mégis baba lenne, nem bánnánk.
2010. márc. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi is óvszert használunk, de utáljuk mindketten.

Most készülök mirena spirált feltetetni, csak még gyűjtök rá mert brutális drága.

Nekünk 2 babánk van már, mostanában nem szeretnénk harmadikat (persze ha vmi csoda folytán összejönne, megtartanánk őt is de nagyon fárasztó lenne mivel a 2 babánk 2 éves és fél évesek)

2010. márc. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

megszakítás.

A picink 2 hónapos, hamarosan kistesót szeretnénk. A párom azt javasolta, ne szedjek semmit, majd ő inkább elintézi. Az óvszert utáljuk.

2010. márc. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer, én nem szeretnék még kis tesót! Így is állandó rettegésben vagyok, de bogyót nem akarok szedni.
2010. márc. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után felírattam fogamzásgátlót, Azaliát. 3 hónapig szedtem, aztán abbahagytam. Sokallottam az árát. Azóta gumit használunk.
2010. márc. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!