Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen védekezési módot...

Milyen védekezési módot választottatok szülés után?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 08:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mi akarunk tesót nem sokára így gumi.

Ha nem akarok már több gyereket akkor vissza a gyógyszerhez.

2011. ápr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem sokáig szoptattam, így amint megjön a menstruációm, visszatérek a tablettához. Csak nem ugyanazt fogom szedni, mint előtte. Addig pedig gumival védekezünk.
2011. ápr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Épp tegnap voltam a dokimnál a 6 hetes kontrollon. Persze szó volt a védekezésről is. Ő az óvszert javasolta, mivel szoptatok. Egyébként a férjemmel mi is arra gondoltunk. A szoptatás alatt szedhető fogamzásgátlót nem javasolta és én is nagyon tartottam tőle. Harmadik babámat szültem és az előző kettőnél sok tejem volt és sokáig. Most is van sok és nem akartam, hogy a gyógyszer bezavarjon.

Szoptatás befejeztével viszont jöhet a gyógyszer.

2011. ápr. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz több babám,így Mirena hormonos spirált tetettem fel...
2011. ápr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

első után 2 évig-szotatás alatt- gyógyszer, utána 6 évig spirál.

Második után -2 éve gumi- ott figyel a spirál a szekrényben, csak még nem jutottam el dokihoz felrakatni

2011. ápr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gumival, de mindig is azt használtuk. Bevált, még nem történt soha baleset, férjemet nem zavarja. (tablettát rövid ideig próbáltam, de mellékhatásai lettek nálam)
2011. ápr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szoptatok és a mirena spirált használom én is!
2011. ápr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Óvszert használunk.Előtte is azt használtuk gond nélkül.

Gyógyszert nem akarok szedni,a spirált pedig csak a tesó után tetetném fel esetleg.

2011. ápr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyógyszer, szerencsére nem befolyásolja a tejem mennyiségét.
2011. ápr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi óvszert használtunk,szoptatás abba hagyása után gyógyszertől minden mellékhatást produkáltam.


Akik szoptatás alatt gyógyszert szednek,vigyázzanak ha már nem szoptatnak nem hat rendesen a gyógyszert.Egy ismerősöm sajna így járt és jön a nem tervezett 2.Ha jól tudom a beteg tájékoztatón ez nincs rajta,anno én is kaptam de nem vettem be.

2011. ápr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!