Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik 3. császárra is vállalkoz...

Akik 3. császárra is vállalkoztak: megengedte az orvosod, hogy magától induljon be a szülés?

Figyelt kérdés
Nem akarok program császárt. Van esélyem rá, hogy hagyják magától beindulni? Még nincs baba, csak tájékozódom.
2016. febr. 11. 08:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
keress hozzá orvost! a nővéremnek az első sürgősségi volt, az összes többi utána programcsászár lett. de azért ctg-n (vagy akkor még nst-n) figyelték, hogy melyik a legoptimálisabb időpont.
2016. febr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nálam is aktuális, de még erről nem beszéltem a dokimmal!


16 hetes kismama

2016. febr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem engedte. Barátnőmnek már a kórházban feküt,másnap császározták volna de beindult a szülés,mondták,hogy ugyis mindjárt viszik a műtőbe,de nagy felgyórsultak az események az előkészítés közben már tolófájásai voltak,de nem engedték,hogy nyomjon,rohantak a műtőbe. Az első kettőnél természetes szülésre készültek de császár lett a harmadiknál nem engedték,még így sem.
2016. febr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem engedték beindulni a szülést, programozott volt a 38. héten.
2016. febr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz program császárt? Sokkal biztonságosabb ebben az esetben! Semmi baja nem lesz tőle a babának! Két császáros heg után azért jóval nagyobb a komplikáció esélye, nem érdemes kockáztatni feleslegesen.
2016. febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Egyrészt nem, nem jobb a babának a program császár.

Másrészt nem, nem biztonságosabb, csak itthon ez a szokás. Részletesen utána olvastam a kockázatoknak, ha nem itt élnénk, még a szülést is megpróbálhatnám, joggal. De erre semmi esélyem. Viszont legalább a 38. heti programcsászárt meg akarom előzni.

2016. febr. 11. 13:33
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Te egy tipikus olyan kismama vagy, aki azt hiszi, csak azért, mert az interneten elolvasott pár cikket, rögtön a téma szakértőjévé válik. Az orvos csak hülye lehet valóban, hiába tanulta a szakmáját évekig.

Ja és külföldön minden szent, kolbászból a kerítés, minden szebb és jobb, mint itthon. Sokan még csak nem is sejtik, hogy a kismama barátnak tűnő intézkedések mögött milyen komolya anyagi érdekek vannak és milyen komoly spórolás. Egy császár költsége többszöröse a hüvelyi szülés levezetésénél. Ezzel sokat elárultam.


A progi császártól semmi baja sem lesz a babának! Gyermekek milliói születnek így épen, egészségesen.

2016. febr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem ismersz engem, ahogy a végzettségemről és a forrásaimról sincs ismereted. Erről ennyit.

A kérdésre várok választ, mert orvost keresek.

2016. febr. 11. 13:50
 9/14 anonim ***** válasza:
még nincs 3. baba, de már beszéltem erről az orvosommal. ha a 42 hét előbb beindul, akkor indulhat magától (persze ha minden rendben). és a természetes szülést is választhatom.
2016. febr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9-es: 2 császár után megengedi megpróbálni a természetes szülést? Akár priviben is, elkérhetem az elérhetőségét?
2016. febr. 11. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!