Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukák, ti mit...

Császáros anyukák, ti mit éreztetek a műtét alatt?

Figyelt kérdés
Nem tudom csak az én túlérzékenységem-e, de éreztem mindent! Mivel nagyon kiabáltam és látták hogy nem fogom bírni így altattak. Nagyon sajnálom mert így nem láthattam az újszülött babámat és ezt már soha nem tudom pótolni. Lehet hogy el kellett volna viselni a fájdalmakat? Vagy ha jól adják be az érzéstelenítőt akkor nem szabad ennyire fájnia?
2010. márc. 30. 13:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha jól epiduráltak volna akkor semmit nem kellett volna érezned maximum hogy ott matatnak!
2010. márc. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak, hogy így jártál. Én egyiket sem éreztem, illetve nem fájt. Mert halványan én is éreztem, amikor hozzámért a szike, vagy amikor varrt össze, de nem fájt, csak érzékeltem, a hideget. Lehet, hogy valóban nem jól adták be az érzéstelenítőt. De hidd el nem ettől függ, hogy mennyire szereted a babádat, ha esetleg megfordult a fejedben.
2010. márc. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Spinális érzéstelenítésnél semmiféle fájdalmat nem szabadna ,de a "matatást" ahogy műtenek érezni de az nem fájdalom.Nekem érdekes és hihetetlen volt hogy műtenek mégis észnél vagyok.19 hónapja császározott anya
2010. márc. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

én tartottam attól, hogy érezni fogok valamit (még a "matatás"-tól is hülyét kaptam volna, főleg, ha elszúrják az érzéstelenítést :S), ezért kértem altatást...ezek szerint nem volt alaptalan a félelmem :S


meg egyébként az érzéstelenítést eddig mindig rosszul viseltem, ahányszor megpróbálták műtétnél, mindig altatás lett a vége, ezért is gondoltam, most nem tököljünk, legyen egyből altatás (azt jól viselem, nincs tőle izomfájdalmam, hányingerem, fejfájásom stb., mint sajnos sokaknál előfordul). nem bántam meg, életem legjobb ébredése volt utána :)

2010. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit nem éreztem a műtét során, csak amikor kiemelték a babámat akkor volt egy kis feszítő-rángató érzés. Spinális érzéstelenítést kaptam.
2010. márc. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor nekem tényleg nem hatott az érzéstelenítés. Amit én éreztem az nem olyasmi volt hogy "egy kis húzás meg rángatás". Piszokul fájt. Az altatás mondjuk rosszabb volt az orvosoknak is (mert gyorsabban kellett végezniük) meg a babának is, meg nekem is nagyon rossz volt az ébredésem és utána még órákig. Szeretnék még egy babát de gondolom a következő szülésnél sem számíthatok jobb élményekre :(
2010. márc. 30. 13:55
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem éreztem semmi fájdalmat, csak azt, hogy rángattak, meg azt, hogy a szülésznő a gyomrom felől elkezdte lefelé tolni a hasamat. Aztán pár pillanat múlva hallottam, ahogy a Kisfiam felsír.
2010. márc. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem éreztem semmit fájdalmat, viszont a "matatást" azt igen.
2010. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én még a matatást és a rángatást sem éreztem. Azt sem, ahogy kivették a fiamat. Pedig szóltak, hogy na, majd most fogok érezni egy nagy rángatást, de semmi.

Én a szerencsésebbek közé tartozom.

2010. márc. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
semmit, mert altattak
2010. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!