Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukák, létezik...

Császáros anyukák, létezik hogy fáj a belső varrat ha már 2hónapja volt a műtét?

Figyelt kérdés

Mikor bomlanak le a belső varratok,mert én úgy hallottam hogy akár fél évig is ltarthat és ez fájhat?

Tapasztalat?


2010. jún. 20. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze,fájhat.nekem is érzékeny volt 4-5 hónapig.
2010. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jajj de jó nem én vagyok a kakukktojás. :) Igen igen, elég sokáig fog még fájni. Már elmúlt a pici fél éves, és még szoktam érezni a sebet.
2010. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én picikém 6 hónapos lesz, és még mindíg érzékeny, sőt néha kifejezetten fáj, bár ekkor egy kicsit túlhajtom magam.

2010. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül,ma nekem is nagyon fáj,remélem normális...pedig a műtét óta most előszőr.
2010. jún. 20. 12:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 6 hónapja szültem császárral,2 hónapja intenzíven tornázom és semmi gond.Csak amikor meg akar jönni fáj a sebem.Menstruációs görcsök helyett sebfájdalom.Ez létezik?Nektek nincs ilyen gondotok?Bocsi az offért.
2010. jún. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!