Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A méhszáj az milyen gyorsan...

A méhszáj az milyen gyorsan nyílik?

Figyelt kérdés
Gondolom eltérő lehet, hogy kinek mennyi idő alatt, de nagyjából mennyi idő? Ez lehet több nap is? Mert tegnap voltam orvosnál, azt mondta 1 ujjnyira nyitva van. És február 25. ére vagyok kiírva. Jósló fájásaim meg görcseim már vannak. Kb mennyi időre számítsak még, hogy megindul a szülés?

2016. febr. 19. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Elsővel 30 óra alatt lett 4 centi, másodikkal 16 óra alatt nyolc centi. Végig egyikkel sem értem.
2016. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez lehet pár óra, meg lehet több hét is. (Nyilván a végén már nem sok hétről van szó.)

Nekem 35 hét 3 naposan 2000-es volt a méhszájértékem, kerek 36 hetesen, vagyis pár nappal később véreztem és görcsölt a hasam, akkor bementem a kórházba, akkor 1222 volt a méhszájértékem, 3 perces, orvosokat is megtévesztő rendszeres jóslófájásaim voltak, mindenki azt hitte, hogy szülés lesz, ettől függetlenül a 38. héten szültem és nagyon nagyon nehezen lett meg a tágulás is, meg a méhszájvékonyodás is. De ennek ellenére is sajnos császár lett egyéb okok miatt.

Szóval még simán túl is hordhatod. A méhszájérték nem befolyásol semmit és nem lehet megjósolni, hogy mikor fogsz szülni.

2016. febr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A külső méhszáj a 33. héten elkezdett nyílni, majd a 37. hétre minden nyitva volt 1 ujjnyira, azonban a szülés előtti napon is még csak 2111-es értékkel mentem haza nst-ről. Másnap kb. 10 óra vajúdás után lett meg a gyerkőc.
2016. febr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!