Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Méhszáj érlelő/tágító tablettá...

Méhszáj érlelő/tágító tablettával/zselével indították a szülésed? Mesélnétek?

Figyelt kérdés
Minden érdekel! :)

2016. febr. 14. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Bocs,de én úgy tudom oxitocinnal indìtanak szülést,mert annak hatàsàra indul be a méhtevékenység természetes utón is. A tàgulàsnak ilyen szinten ehhez nincs köze. Van aki fàjàs nélkül is hamar tàgul van aki fàjàsokkal sem.
2016. febr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyes, nem jól tudod.

Tapasztalatom ezzel kapcsolatban (szerencsére) nincs.

2016. febr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem igy inditották a második szülésemet, azt hiszem, azért, mert szivárgott a magzatviz. Kicsit tartottam tőle, de végül nagyon gyors és szép szülésem volt! Felkisértek a szülőszobára, átöltöztem, felhelyeztek méhszájérlelőt (ez kicsit kellemetlen volt, de ki lehetett birni), és rátettek ctg-re. Nekem azonnal kétperces és tényleg fájdalmas fájásaim lettek tőle, meg is lepődtem! Nem kellett oxitocint sem adni, nem abajgattak, hagytak békében vajúdni. 3 óra után kaptam EDA-t, utána fél órával magától megrepedt a magzatburok, és rá negyed órával megszületett a baba! Biztos mindenkinek más, és mondták is, hogy nem mindenkinél indul be gyorsan a dolog, de összességében nekem pozitiv tapasztalat volt. Remélem neked is igy lesz, sok szerencsét, szép szülést!
2016. febr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem irni, 38 hetes voltam, nagy baba volt! Neked is inditani fogják, vagy csak érdekel?
2016. febr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hatha vki ideteved: nekem burokrepesztes utan raktak fel 12 orankent egyet, azaz reggel 10 koruli inditaskor, aztan ejfel korul, majd masnap megegyet, es vegul csaszar lett.
2020. febr. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En most vagyok ebbe pont, de ahogy latom kórháza válogatja ezt az indítást .. itt en úgy jartam , hogy elsőnek emlő stimulálással próbálkoztak ( az 2 óra volt ), aztan mivel semmit nem váltott ki oxitocin infuzio volt ( ez 4 órás volt), és holnap este kapok méhszaj erlelö tablettát hüvelybe, és ha reggelig semmi fájdalom akkor csaszaroznak, mivel utána töltöm pont a 42.hetet, és nem vagyok el számolva.. (a 3.próba indítás a burok repesztes lett volna ma, oxitocin infuzioval , csak sok most a tervezett császár , és mivel a 2.próbán sem váltott ki hatást nálam az oxitocin így marad a mehszaj erlelő. )
2021. szept. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!