Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ez el fog múlni?

Szülés után ez el fog múlni?

Figyelt kérdés

36. héttől a combom tövénél folyton görcsöl, becsíődik. Olbastam, hogy ilyenkor nyomhat valami ideget a baba. Eddig csak a bal combomban volt és csak néhány mozdulatnál.

Most vagyok 39+5 hetes, és nagyon rossz lett a helyzet. Meg se mozdulok és szörnyen fáj mind a két combom. A hátamról, derekamról nem is beszélve. Ezek szülés után ugye el fognak múlni?

Eddig birtam a terhességet, de ez az utolsó hét (remélem, hogy az uccsó), már nagyon kikészít. De lehet az is benne van, hogy már szörnyen türelmetlen vagyok és már a kezemben akarom fogni a babut. :)



2016. febr. 23. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:

A magzat, lepény, magzatvíz, magzatbukor úgy 6-8 kg. Biztosan lent is van már, nem csak ideget nyomhat hanem a vérellátást is módosítja, nem kevés kellemetlenséget okozva. El fog múlni, fokozatosan. Szülés után még egy pár napig nem tudtam a hátamon feküdni pár nappal később már simán, ez úgy mindenre vonatkozik.

Kitartást, már tényleg nincs sok hátra!

2016. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!