Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hanyadik héttől érdemes...

Hanyadik héttől érdemes elkezdeni a szülésre felkészítő homeopátiás bogyókat?

Figyelt kérdés
Pontosan melyikre érdemes szedni es mennyit Naponta?
2016. febr. 25. 19:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

én próbáltam több mindenre, nem csak a szülésre és nem használt.

Egyébként az elmúlt évben rengeteg cikk jelent meg, a homeopátia gyakorlatilag megbukott, Nagy Britanniában már visszaminősítették...szerintem azt a pénzt költsd egy jó tégely körömvirágkenőcsre, a maradékot meg a gyerekedre.

2016. febr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
szerintem ugyanakkor, mint a horoszkópot és a tenyérjóslást, vagyis bármikor! kárt csak a pénztárcádnak okoz.:)
2016. febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
m.hvg.hu/instant_tudomany/20150311_Vegre_kiderult_hogy_a_homeopatia_semmire
2016. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
lehet nem jo a link de ird be googlebe hogy a homeopatia semmire sem jo elso helyen dobja ki a hvg ev vegi cikket es meg egy rakat cikket a temaban
2016. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Erről eszembe jutott egy kéretlen tanács a női mosdóban, miközben a terhesség végefelé járva egy kolléganőmmel kézmosás közben beszélgettünk. Megjelent mellettünk egy másik kolléganő és kérdezés nélkül közbevágott:

- Én szülés előtt málnalevél teát ittam, hogy beindítsa, igyál te is azt.

- És beindította?

- Nem...


Hát, értelmes tanács volt, kéretlenül is :D

2016. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Én málnalevél teát iszom a 34. hét óta. Nem tudom használ e majd, állítólag salaktalanító hatású és a tágulást segíti. Nem terheli meg a pénztárcát azt hiszem 200.- körül volt. Ártani biztos nem árt... :)
2016. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
5-ös a málnalevél tea tuti hogy nem szülésbeindításra való. Lüke a kolléganőd. :D
2016. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40%
Én 36. héttől szedtem kétfélét és volt még egy, amit vajúdás közben kellett. A neveikre már nem emlékszem, azt hiszem arnica montana, pulsotilla vagy mi volt meg még egy. Nekem a szülésznő ajánlotta, nálunk pártolják a homeopátiát. Őszintén megmondom szkeptikus voltam, vagyok, de ha azt mondták volna, hogy tehént simogassak napi két órán át, mert attól könnyebb lesz a szülés, azt is megtettem volna, én annyira rettegtem a szüléstől. Mivel ez a három készítmény nem vokt 3 ezer Ft sem, így megvettük. Végül hogy nekik köszönhetően vagy nélkülük is így lett volna, de 3 órás vajúdással és negyed órás kitolással, mindenféle sérülés nélkül megúsztam a szülést. Egyébként amúgy nem használunk homeopátiát, távol állnak tőlem ezek a dolgok, de ha újra szülök, ezt a hármat újra megveszem, aztán elszopogatom, bajom nem lesz tőle. Ennél több pénzt is dobtam már ki az ablakon nyugati gyógyszerekre, nyugati orvosokra. Annyit még hozzátennék, hogy mondta a szülésznőm, hogy korábban többféle készítményt ajánlottak, de ugrásszeruen megnőtt a túlhordások száma, ezért szűkítették erre a háromra.
2016. febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 nanaszka ***** válasza:
37%
Nekem kimondottan használt, èn szűlès előtt nègy nappal kezdtem el... amùgy a homeòs doktornőm ìrta fel gyorsìtott eljárás volt... csütörtökön voltam nála s felìrta a 4 napos kùrát ... pentek szombat vasárnap s hètfőn szedtem s kedd reggelre megvolt a kicsi... ès nem volt vèszes a szűlès... amùgy èn mindenre a homeopátiás bogyòkat használom... hoztunk helyre már:gennyes mandulagyulladást,fülgyulladást, meghűlèst, fogfájást,fejfájást, kicsinek kandidát stb... ja ès a kicsinek fogzásra is nagyon jò... most a másodikkal tuti szedni fogom kiìrt nap előtt 6 hèttel kell elkezdeni
2016. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
ezzel csak az a baj hogy mivel nem.valodi gyogyszer nem kezeli ki a betegseget csak placebo alapon gyogyit...ezert ott marad a szovodmenyek kockazata es emiatt is bukott meg mar mindenhol a homeopatia. a sogornom is vakon hisz benne.a gyerekeit szuletese ota kezeli de az a ket gyerek gyakorlatilag allandoan beteg es mindenre allergias egyik betegsegbol a masikba esnek ra megy az arcuregukre stb mert nem hajlando.rendes gyogyszert adni nekik es nem hajlando orvoshoz vinni oket. de kezeld csak nyugodtan oket homeopatiaval.
2016. febr. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!