Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magzatvíz szivárgás lenne?

Magzatvíz szivárgás lenne?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok kereken. Tegnap óta olyan folyásom van mint ha " a tejet nagyon nagyon fel vizeznénk. Egy tisztasági betét 2 óra alatt teljesen át ázik. Szagtalan.
2016. márc. 3. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem magzatvíz szivárgással indult a szülésem, de egyből tudtam, hogy ez az. Kb tenyérnyi mennyiségek voltak, és akaratlanul folyt belőlem. Mozdultam, és folyt. Wc után megtöröltem magam, és a tenyerem tele lett vele.

Egyáltalán nem hasonlított folyásra, nekem egyértelmű volt, hogy magzatvíz.

De ha nem vagy biztos, inkább menj be feleslegesen a kórházba, nézzenek meg. Nehogy aztán gond legyen.

2016. márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is sok folyásom volt az utolsó két hétben.De doki is és védőnő is azt mondta, hogy ez normális ilyenkor. Elfogadtam a véleményüket. Indított szülésem volt 41.3 napon, és burokrepesztésnél derült ki, hogy nincs is magzatvizem. Nem történt semmi baj ez miatt, de így utólag már bánt, hogy átsiklottam az ügy felett. Úgy tudom van valami betét ami elszíneződik ha magzatvíz éri. Azt hiszem gyógyszertárban lehet kapni,olvass utána.
2016. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok, erre gondoltam: [link]
2016. márc. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még most be szerzem mert ott tartok hogy a normális betét is tejesen át ázik.
2016. márc. 3. 18:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Hú, ennyire sok nekem nem volt, kb 3 tisztasági ment el egy nap. Majd írd meg mi lett a vége! 2-es
2016. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a normális betét is átázik, akkor az magzatvíz. Az, hogy nincsenek fájdalmaid, nem jelent semmit, nekem sem voltak a burokrepesztésig, szinte egyáltalán. Menj kórházba!!!
2016. márc. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Felesleges megvenni azt a betétet. Nem csak magzatvízre színeződik el. Ha nem vagy biztos benne, be kell menni a szülészetre.
2016. márc. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt.39. Héten.

Doki azt mondta hogy megrepedt fent a magzatburok és lassan szivàrog.

Két napra râ elöntött .

Kórhàzban voltam amúgy is így nem volt baj.

2016. márc. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mikor ezt a kérdést ki írtam még az nap kórházba mentem! Ott pedig ki nevetek a "vizsgálatok" után hogy nem szivarog.... (szerintük) Haza jöttem és el fogatam hogy ez csak folyás. Másnap a kórházi csomag készítés közben ugyan ez az állagú vizes szerű valami el öntöt olyan menyisegbe mint ha be pisiltem volna. Na újra be mentünk de megint csak azt mondták ők bizony nem látnak szivárgást se... De azért kicsit maradjak bent. ... kb 20 perc bent lét után el kezdtem vajúdni 5 perces fajasokal és végül 12 óra vajúdás után meg szültem :) És most itt szuszog meletem 5 naposan:) Úgy hhog tény mai napig nem tudom magzatvíz szivárgás volt e de tanácsként ajánlom minden kismamának ha ilyen szivárgásra gyanakszik menyen kórházba és ne hadja magát követelje ki a normális vizsgálatokat !
2016. márc. 12. 04:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Gratulàlok!boldog babàzâst;))

Szerintem tuti az szivàrgott!:)

2016. márc. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!