Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után sokat változik a...

Szülés után sokat változik a nemi szerv, (kinézetre) vagy ugyanolyan marad mint előtte volt?

Figyelt kérdés
2016. márc. 5. 07:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Nekem nem változott semmit, kívül-belül ugyanolyan maradt.

Mondjuk ezt egy hüvelyi szülés után két nappal még marha nehéz elképzelni, és látni se akartam, mi maradt belőlem odalent. :)

De mire letelt a hat hét szexmentes időszak, addigra minden helyreállt.

2016. márc. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Nekem változott, jobban kinyílt, de tágabb nem lettem. A férjemet sem zavarja, viszont érzékenyebb lett, könnyebben jutok el a csúcsra, már minden módon. Nálam abszolút pozitív a változás.
2016. márc. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Nekem sem változott!
2016. márc. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

nem változott.

az, hogy belul milyen...milyen maradt majd évek mulva derul ki.

itt kotelezo az intimtorna a védonovel (aki szulészno is egyben). 12 alkalom vele, megmutatja a helyes gyakorlatokat, mind intimtornára vonatkozoan, mind hasizomra.

2016. márc. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4%

"látni se akartam"


én sose akartam megnézni, hogy milyen a nemiszervem :D

2016. márc. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

6-8 hét után visszarendeződik minden. Én sem mertem volna megnézni utána hetekig. Aztán megnéztem és megnyugodtam, mindhárom alkalommal:)

Intimtorna muszáj szerintem.

2016. márc. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Nem szoktam, de most megkérdezem. Mi volt a válaszokban haszontalan?

Egyébként én már s teherbeesés előtt, terhesség alatt és szülés.után is intimtornáztam, gyógytornász állította össze a gyakorlatokat, járnom is.kellett hozzá kontrollra. És tényleg nagyon jó. Szerintem ennek is köszönhető,.hogy nem változott a belbecs, és jobb lett a szex szülés után. Én minden nőnek nagyon-nagyon javaslom, csodákra képes.

Kettes voltam

2016. márc. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

"itt kotelezo az intimtorna a védonovel "

Ez hogy lehet kötelező? Ha nem mész, letartóztatnak?

Az más, hogy jobb, ha végzel intim tornát, de kötelező nem lehet.

2016. márc. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Hüvelyi szülésem volt gátmetszéssel. Másnap megnéztem kistükörrel. Duzzadt volt, lilásvöröses, fekete varratok, véraláfutások. Nem volt szép, de nem volt borzasztó sem. Nagyon gyorsan regenerálódott kívül-belül és tök ugyanolyan, mint volt, érzetre is.


Nem intimtornáztam, nem nyújtogattam ki semmit gátmasszázzsal. Ha szükséges lennem akkor persze intimtornáznék, de szerencsésen alakult minden.


Egyébként mindenkinél máshogy alakul.

2016. márc. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Talán egy kicsit megereszkedett! Nekem szülés előtt is nagyobb volt a nagyajkam, úgy vettem észre később ez ernyedtebb lett. Nem vágtak, hanem repedtem, utána semmiféle tornát nem csináltam. Férjem szerint külsőre nem változott, nem lettem tágabb sem. Ami a szexet illeti, nos, jobb, mint valaha. .
2016. márc. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!