Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi esélye van annak, hogy...

Mennyi esélye van annak, hogy a második szülés is ugyanolyan rossz lesz mint az első?

Figyelt kérdés
Nehéz szülés vérvesztességgel, amit pótolni kellett. Első napokban a babát sem tudta megfogni vagy szoptatni az állapota miatt. Arra emlékszik, hogy a gyerek sem sírt fel rögtön a szülés után. Nehezen épült fel, voltak további egészségügyi gondjai utána. Volt valakinek ilyen szülésélménye? Mert ezek után második babát vállalni?
2016. jan. 9. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:

50%, vagy igen, vagy nem.

Erre érdemben a szülészorvosod tudna válaszolni.

2016. jan. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dorkadió válasza:
Nekem ilyesmi nem volt, de a babám két héttel előbb érkezett. Váratlanul megrepedt a burok. Akkor először megpróbálták bent tartani, mindenféle gátló anyagot kaptam, utána mikor rájöttek, hogy nem marad bent, kaptam az oxitocint liter számra, hogy szülessen meg minél előbb... enyhén szólva háborgatott szülésem volt. Viszont a második babámnál a burkot úgy kellett megrepeszteni, olyan erős volt. Szóval egyáltalán nem egyforma volt nekem a kettő!
2016. febr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!