Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik választottan császárral...

Akik választottan császárral szültek, kérhették az időpontot is, hogy mikor vegyék ki a babát? Tehát válaszhattak "születésnapot"?

Figyelt kérdés
2016. márc. 6. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Álom szülés! "vegyétek má ki péntek reggel a babát"
2016. márc. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Peeerszeee.
2016. márc. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Általában 38. hét környékére rakják a programcsászárt. Hétvégén nem csinálják, hét közben meg függ a doki beosztásától. Ügyeletes éjszaka utánra nem szokták rakni. Arra a napokra sem, amikor szakrendelésen kell lennie. Általában be van osztva a dokiknak, hogy melyik a műtős napjuk. Az én orvosom általában hétfőn műt délelőtt, délután szakrendelésen van, aztán éjszaka ügyel. Kedden pihenős, este magánrendelése van. Szerdán műtős vagy szülészetes napja van, csütörtökön szakrendelős és ha van sürgős műtétje, akkor azt megcsinalja. Csütörtök éjszaka általában megint ügyel, pénteken pedig pihenős, ha kell, akkor hétvégén is ügyel. De persze ez csak az általános hete, van, hogy eltér ettől.
2016. márc. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sztem csak úgy hasracsapva azt mondani, hogy te május 26-án szeretnél szülni, nem igazán lehet, de pl. ha azt mondod, hogy 26-án nem szeretnél, mert aznap halt meg a mamád, azt biztosan megfogadja. Plusz mivel választott császár, gondolom választott orvos akinek perkálsz rendesen, így kicsit fog hozzád igazodni. Nyilván ügyelet után nem vállalja be, de kérdést megér, ha van konkrét időpontod, amit szeretnél. A végén úgyis majd jön, hogy mikor lesz a műtét, akkor érdemes megemlíteni
2016. márc. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Anyósom 9 éve, nagyanyám 36 éve programcsászárnál választhatott 2 nap közül.

"Kért" császárnál nem tudom, hogyan működik.

2016. márc. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Programcsaszarom lesz, bar nem kert csaszar, de vegulis ugyanaz a te szempontodbol. A hetet tudtuk, hogy betoltott 38 vagy 39. Mikor kovetkezett a vege (34.heten kb) a doki mondta, hogy a hatalmas fajdalmaim es a gyerek nagysaga miatt lehet a 38.het. Elozo heten egyeztettunk egy napot. A ferjem exfelesegenek szulinapjat nem akartuk es azt se, hogy 15-en meg benn legyunk. Utobbi azert, mert a Parlamenthez kozeli utcaban lakunk es tuntetesekkor behajtani tilos.:/


Oszinte leszek, a hetfot (ma) valasztottuk, mert az volt a legkorabbi ajanlata a dokinak. Szerencsere o egy helyen jarobeteg kezel es mut/szuleszt. En meg nem birtam volna mar tovabb a fajdalmakat.:/


(Kutvolgyi Korhaz)


38hkm

2016. márc. 7. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Igen. Programcsaszar, de nem kert, hanem orvosilag indokolt. Ma lesz, mert a legkorabbi idopontot akartuk a heten, a 38.het adott volt a doki altal. Azert ezt, hogy ne 15-en menjunk haza, mert a Parlament mellett lakni akkor nem leanyalom behajtasi szempontbol. Meg mert mar nagyon nehezen turom a fajdalmakat es a magzat is hatalmas.


38hkm

2016. márc. 7. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Bocsi, az elobb nem jelent meg a valaszom:) jo kis hajnali internet;) ugyanaz az utolso ketto valaszolo.
2016. márc. 7. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik rokonomnak volt mindkét szülése programcsászár, mert korábban egy autóbalesetben elvesztette az egyik nyaki csigolyáját és protézis van a helyén.

Emiatt nem kockázatattak hüvelyi szüléssel.


Nála mindkét gyerek úgy született, hogy a dokivel leültek, mindkettő kezében a saját naptára és kibingózták a közös szabad időpontot.


Én ugyanennél a dokinál szültem, természetes úton. Rá is fázott, mert csütörtök és péntek napközben ügyeletes, én meg csütörtök éjjel beestem elfolyt magzatvízzel, komplikációk is adódtak (méhlepényt műtőben vették ki), így ő reggel fél hétkor végzett velem teljesen. Héttől ügyeletes volt.

Délután bejött rám nézni, hát, nem tudom, hogy melyikünk nézett ki szarabbul :)

2016. márc. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én igen! Bármint azt alap volt a dokimnál,hogy betöltött 38. hét után császároz meg. Azt én pont hétfőn töltöttem, tehát azon a héten volt a császár. Mondta,hogy 24 órás ügyeleti nap után nyilván,ha nem muszáj akkor ne. Én egy szerdai napot választottam, mert a férjem apukájának a halálának az évfordulója keddre esett volna, így akkor nem akartuk. Hétvége nyilván megint nem jött szóba. SZóval igen, én választhattam.
2016. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!