Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akárhányszor jönnek születésna...

Akárhányszor jönnek születésnapot köszönteni, annyi torta kell? (részletek lent)

Figyelt kérdés

2 éves lesz a lányom. Egyrészt megünnepeljük mi a férjemmel és a kistesójával, másrészt jönnek apukámék, majd anyósomék. Az egyértelmű, hogy amikor mi szűk családilag ünneplünk, akkor lesz torta. De akkor is kell torta, mikor jönnek a többiek?

Tehát akkor összesen 3 torta kell?

Hogy szokás ilyenkor? Vagy hogy legyen, mit gondoltok?

Tavaly ilyenkor 3 tortát gyártottam, de most erre nincs kapacitásom az 1 hónapos kistesó mellett.

Gáz, ha a nagyszülős köszöntéseken nincsen szülinapi torta?

Köszönöm az ötleteket.


2010. dec. 1. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz. Ha akarnak, hozzanak ők tortát.

Bár nálunk két torta volt, de az első szülinap, és még nincs másik bébi. Egyet én csináltam nekünk a napján (3-an voltunk) egyet meg rendeltem másnapra, mindkét nagyszülőpáros meg nagybácsipáros jött.

De jövőre valószínűleg már én sem fogok két tortát gyártani, rendelni meg főleg nem, így is anyagi csőd egy ilyen szülinapi ebéd 10 emberre.

2010. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell.Ha akarnak hozzanak ők.
2010. dec. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyártsál egy nagyon magatoknak, vegyék két icipicit a nagyszülői köszöntésre.
2010. dec. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy lesz, hogy a nagyszülők hoznak tortát. Máskor úgy csináltuk, hogy rendeltünk egy nagyot (18 vagy 24 szeleteset), és abból maradt másnapra is, amikor jöttek vendégek. Szerintem ez nem ciki, nem várhatják el, h. 3 torta legyen.
2010. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek.
2010. dec. 1. 17:10
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm lányainak szinte egyszerre van a szülinapja 2 nap különbség de együtt ünneplik. Ez június elején van,akkor én még nem vagyok otthon, csak egy hónappal később, így ők tőlem is kapnak minden évben július elején egy tortát, amit én csinálok:) szerintünk nem gáz, sőt vicces is:) de megértik a csajok annak ellenére,hogy kicsik,hogy én miért akkor megyek szülinapozni:)
2010. dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!