Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor kezdtetek barátos...

Mikor kezdtetek barátos születésnapot tartani és hol?

Figyelt kérdés

Lányom 5. születésnapjára gondoltam, hogy barátos születésnapot tarthatnánk.

Nézelődtem pár helyen, de kellene pár tipp, hogy ki hol tartott eddig születésnapot.

Illetve, ha nem titok, akkor kb. mennyit költöttetek a születésnapra?



Mi Pesten lakunk.


2015. okt. 10. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem akarsz otthon rumlit akkor a játszóházat ajánlom. Szinte minden plázában van, de nekem az Eleven park a kedvencem a Duna Pláza mellett.
2015. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
A 4. szülinaptól(tehát az ovi kiscsoportjától).Mi is Bp.-en élünk.Volt már Mekibe,Játszóházba,és Hagyományőrző Udvarban is.Általában 10-12 gyerkőc van.A Mekis volt a legolcsóbb(kb. 15 ezer ft),a Hagyományőrző kb. 20-25 ezer,a Játszóház kb. 40 ezer ft volt.Jövőre már 2 gyereknek kell szervezni,mert a kicsi ovis lett,így Ő is "csatlakozik" a nagyobb testvérhez....
2015. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Mi otthon szoktuk tartani, a tortát én sütöm, veszünk üdítőt és rágcsit, de a vendégek is hoznak, így kb. 1-2 ezer Ft-ba kerül. A fiam 3 éves kora óta tartjuk így.
2015. okt. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%

Mi a 4. szülinapon kezdtük, és itthon.

Most kistesó született, nem tudom/akarom bevállalni az előkészületeket és a rumlit, így egy kicsi, családias játszóházba megyünk, a közelbe (Sugar! játszóház, Újpest).

2015. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Itthon tartás kizárt. Hiába nagy a lakás, nem igazán férnénk el. Kutya is van, aki néha szemtelen. Ellehet zárni, de ezt sem szeretném.

Így marad a "vhol megtartás".


Tarzan Parkot néztem, Minipoliszt, Polusba a játszóházat, illetve, egy másik játszóházat a 14. kerületben.


A hagyomány őrzőt megnézem. Köszi az infókat! :)

2015. okt. 10. 18:20
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
A 2. vagyok.Sarkad udvar a neve,nagyon jó kis hely.Attól függően,hogy fiúkról vagy lányokról van szó,állítják össze a programot(mert végig foglalkoznak Velük).Lepényt sütnek,kézműveskednek,agyagoznak,fiúk esetén íjászkodnak,kardoznak stb.a koruknak megfelelően).
2015. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%
8 éves, még nem tartottunk ilyet. Az oviban nem volt divat, a suliban meg nem volt rá még mód. Ősszel van a szülinapja, elsőben ugye ilyenkor még nem igazán alakulnak ki a baráti kapcsolatok, de másodikban sem, mert iskolát váltottunk, szóval csupa új gyerek. Más gyerek-ismerősünk nincs, úgyhogy egyelőre nem is nagyon lenne kit meghívni.
2015. okt. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Most bakker miért nem hasznos, amit írtam? Melyik kreténnek nem tetszett? Talán nem a kérdésre válaszoltam, vagy mi?
2015. okt. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy ki pontozta le a válaszokat, de gratulálok neki.

Nekem mindegyik hasznos volt. Köszi.

2015. okt. 11. 13:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Tavaly, 5 évesen kezdtük el, idén és tavaly is játszóházban tartottuk, jól sikerült.
2015. okt. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!