Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5 és fél hete szültem. Nagyon...

5 és fél hete szültem. Nagyon kívánom a szexet. Nem fájnak a belső varrataim a gátsebem teljessen begyógyult. Szexelhetünk így?

Figyelt kérdés

DE. Eddig nem vettem észre hogy a belső varratom felszivódna vagy kipotyogna.

És benntről kilóg egy cérna. Ha szeretkeznénk párommal az mennyire lenne veszélyes? Lehetne baja a varratomnak? Mikor tűnik el onnan az a cérna?


2016. márc. 8. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Amíg nem voltál orvosi kontrollon, addig NEM.

Feljuthat fertőzés, a méhszájad állapotát pedig te nem tudod megnézni és gondolom orvos se vagy.

Azt a 2-3 napot bírd már ki.

2016. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes kontrollt meg kell várni. majd ha orvos mondja hogy minden rendben akkor van minden rendben :)
2016. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A dokim 29-én lesz csak.

De párom meg 2 nap múlva külföldre megy 1 hónapra.

Ő kibirná. Én már kevésbé :/

2016. márc. 8. 20:55
 4/8 A kérdező kommentje:
De amugy az baj ha kilóg? Első szülés és mindenki mást mond :/
2016. márc. 8. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Nekem 4 hét után esett ki a varrat. Szégyellem magam mert én sem bírtam ki a 6hetet. 4 hét után együtt voltunk. Semmi gond nem volt.

De ha félsz várd meg a kontrollt. Amúgy én a 9héten mentem visza mert nem volt doki. A 9hetet meg végképp nem bírtuk volna ki!

2016. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Nekem meg kontroll sem volt(külföld). Sőt,annyit mondtak,hogy akkor szeretkezhetünk ha elmúlt a vérzés. 1 hétig véreztem,nyílván bármit mondtak,azért az 5 hetet kivártuk. Utána természetesen óvszerrel és óvatosan. De sztem az,hogy kilóg ott valami,nem biztos hogy a legjobb. Mármint a szex szempontjából.
2016. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy varrat a méhszájamon még a hat hetes kontrollon is megvolt. Én megvártam, míg kipottyanik, szerencsére ki is esett pár nap múlva. Én azért sem mernék a helyedben szeretkezni, az alap dolgokon túl, tehát fertőzésveszély, kontroll hiánya stb, mert ahogy ki-be-ki-be-ki-bejár a párod, simán megránthatja a cérnát, és szerintem (persze ez csak tipp), fájhat, ha kiszabja a húsból. Persze lehet, hogy nem történne meg, de én félnék tőle. Úgy meg fájdalmas a szex, hogyha az ember egy oltári nagy fájdalomtól fél és görcsöl.
2016. márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kényeztessétek egymást, de a vizsgálatot várd meg hogy minden ok.
2016. márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!