Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki gátvédelemben szült...

Aki gátvédelemben szült meddig tartott a kitolás, kb, hányadik nyomásra lett meg a baba? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2016. márc. 9. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
16,5 óra vajúdás után 1,5 óra kitolás volt. Fogalmam sincs hányat nyomtam:-) de amikor mondták hogy ott a haja, onnan kb 2 vagy 3 lehetett..
2016. márc. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az elso gyereknel gatvedelemmel majd egy ora volt a kitolas. Egy ideig nem voltak eleg erosek a tolofajasok, utana meg nagyon erosek voltak, de ugye a gatvedelem miatt csak fokozatosan, lassan tolhattam, szo szerint milimeterrol milimeterre haladt a gyerrk. Nagy volt a feje is.


A masodik gyereknel viszont rengeteg oxytocint kaptam, amitol hirtelen lett egy tolofajas es visszafogni sem tudtam. Ugy rohant a szuleszno, orvos, csecsemos. Egyaltalan nem tudtam kontrollalni a dolgot, kb 3-4 tolofajas alatt kint volt a gyerek. Szerencsere kisebb volt a feje joval, de a hirtelen terhelestol a mehszajam igy is repedt, viszont a gat nem.

2016. márc. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár perc volt. Igaz, én kitolás előtt szóltam, hogy" ja és gátvédelmet kérek". Hát örült nekem a szülésznő...
2016. márc. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Kb fél óra volt.

Így utólag örülök neki, h nem vágtak, de akkor már megfordult a fejemben, h les.zarom az egészet és kinyomom a gyereket, ha szanaszét repedek, akkor is. Borzalmasan fájt, hogy ott nyomott, meg jött a nyomni kell érzés és nem lehetett.

2016. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
15 perc volt a kitolási rész, talán 4, vagy 5 fájás volt, ebből azt hiszem az első háromnál nyomtam, a többit csak el kellett sóhajtani, így "kicuppant" magától a lányom :)
2016. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!