Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha én a Bajcsy X. kerületi...

Ha én a Bajcsy X. kerületi egészségházba járok terhesgondozásra, akkor ha megindul a szülés hová kell mennem?

Figyelt kérdés
Feltételezem, hogy nem az egészségházba, hanem a Sörgyár utcai Bajcsy kórházba ugye? És mi a menete? Odamegyek a bejelentkező ablakhoz, sorszámot húzok, kívánom a sorom vajúdás közepette, és ha hívnak megmondom h szülni jöttem? Ez így elég furcsán hangzik. Nincs fogadott orvosom.
2016. márc. 11. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Felmészba szülészetre...ott ellenőrzik hogy tényleg beindult e a szülésél ha igen akkor felvesznék, és a párod egy papírt levisz a bejelentkezési irodába.
2016. márc. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első gyerekemmel indításra mentem, sorszámot húztam, bejelentkeztem. A kicsivel megindult a szülés már, két 5 perces fájás közben simán megcsinálták a felvételt. Egyből kiszúrta a betegfelvételis hölgy, hogy miért vagyok ott. A férjem közben leparkolni próbált, mert az se mindig egyszerű. De úgyis megoldhatod, ahogy első írta.
2016. márc. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért nagyon kevés kivételtől eltekintve simán be lehet sétálni a kórházba fájásokkal is. Én még sütit is ettem fájásokkal a családi névnapozáson, aztán mentünk be szülni, 4 óra múlva megvolt a gyerek. :) Az ablaknál nem nagyon szokott hosszú sor állni, de ha mégis, le tudsz ülni. Ha nagyon nem bírnád, lehet odamenni az ablakhoz, hogy szülnél, engedjenek már előre. :D


Nálunk így ment: odamentünk az ablakhoz, mondtam, hogy fájásokkal jöttem. Fel kellett mennem a szülészetre, ahol a vizsgált után mondják meg, maradnod kell-e. Ha igen, akkor a papírmunkát nem neked kell elvégezned, a kísérőd leviszi őket a betegfelvételhez. Ha rohamszülésed lenne, vagy elfolyt magzatvízzel mennél, akkor meg úgyis mentőt fogsz hívni, és akkor tök máshogy megy úgyis. De ha saját lábadon mész be, akkor a betegfelvétel már tényleg nem egy nagy valami.

2016. márc. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!