Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális, ha a gyermekágyas...

Normális, ha a gyermekágyas vérzés nem csökken, hanem erősödik?

Figyelt kérdés
A vérzés eleinte nagyon erős volt, 2-3 hete enyhült, ma viszont olyan, mint egy erősebb menstruációs napon. Azt tudom, hogy 6 hétig normális a vérzés, de neten sok helyen azt írják, hogy ez a vérzés folyamatosan csökken. Nálam pedig épp ellenkezőleg történt. Köszönöm a válaszokat!
2016. márc. 12. 20:21
 1/5 A kérdező kommentje:
4 hete szültem.
2016. márc. 12. 20:21
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam hasonló volt, azzal a különbséggel, hogy nekem 6. hét után abba is maradt egy kis időre, majd rendes mensi szerűen megjött. Azóta is hónapról-hónapra.


Én mondjuk császáros voltam.


Azért ha aggódsz, vagy görcsökkel, fájdalommal vegyül a vérzés, nézess rá nődokival!

2016. márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azért ezt megnézetném egy orvossal! Valószínűleg semmi gond, de biztos, ami biztos!

Görcsök? Hőemelkedés?

2016. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Görcsöm és hőemelkedésem nincs.
2016. márc. 12. 21:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem erőltetted meg magad,nekem akkor erősödött. Illetve amikor alig volt vmi akkor megint erősödött,aztàn elmúlt. De mint kiderült ez az erősödés az volt,hogy megjött. És utána is minden hónapban. Pedig természetes szülés volt és szoptattam.
2016. márc. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!