Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Visszaállt az eredeti állapotá...

Visszaállt az eredeti állapotára azoknak a melle, akiknek legalább 1-2 méretet nőtt?

Figyelt kérdés
Két méretet nőtt a mellem, s azon gondolkodom, hogy ez valamikor is vissza fog rendeződni az eredeti méretére vagy közel ugyanakkora marad a szoptatás után. Jó lenne visszakapni az eredeti méretet vagy szinte teljes gardróbcsere...
2016. márc. 13. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Kisebb, mint volt. :D Ami csak azért kellemetlen, mert alig A volt, mielőtt C lett.
2016. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos visszaállt. Az első után kisebb is lett, a második után alapállapotra állt vissza.
2016. márc. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kisebb lett nekem is, viszont 3 után sem lóg. :)
2016. márc. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kissebb is csúnyább is, pedig azt hittem ettől már nem lesz rosszabb :( Eddig is méterekkel a melltartó alatt kezdődtem, most meg már szavak sincsenek rá.....
2016. márc. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az előttem szólókhoz. Kisebb lett Dből F lett,aztàn Fből C. És hàt eléggé megviselődött.
2016. márc. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is kisebb lett, 2 szoptatás után. Eredeti mellbőségem 92 cm volt, a második terhesség és szoptatás alatt 100 cm.

Ebből mostanra "maradt" 88 cm. :-( Ez van...

2016. márc. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Ezek szerint egyedül vagyok, aki örülnék ha visszakapnám az eredeti vagy még kisebb méretet...

Az igazság az, hogy tele vagyok olyan formális ruhákkal, amelyek nem nyúlnak és hiába jön rám hasban, csípőben, ha mellben szűk (nagyon csúnya).

2016. márc. 14. 08:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is egy mérettel kisebb lett, 80B volt, lett 80C, most 80A 1 evvel a szules utan. Nekem tetszik igy is, erre valo olykor a push-up.
2016. márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!