Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Áramszünet volt, és most az...

Áramszünet volt, és most az mag feloldásos procim visszaállt eredeti magok számára, mitől?

Figyelt kérdés
Volt egy áramszünet, és a procim visszaállt eredetire, mintha még nem oldottam volna fel a magjait, most a windows is 4 magosnak látja, nem 6 nak. Nem tudom mi állhatott még vissza, de a wowba belépéskor megkérdezte, hogy new hardware van és a beállításaimat hagyja e így.
2012. máj. 7. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A megoldást a BIOS-ban keresném... Valamiért elveszhetett a BIOS beállításod. (az alaplapon ezek megmaradásáért egy gomb-elem felel. Lehet hogy lemerült/elromlott az elem?)
2012. máj. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Áramszünet miatt történt szerintem. Rossz hogyha visszaálltak a beállítások, mert nem nagyon nyulkáltam semmiben, csak a core unlockhoz nyomtam meg egy gombot, és kész.
2012. máj. 7. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Oh, hát akkor ezért lehet. :) Állítsd be rendesen BIOS-ban és jó lesz. Vagy nyomd meg újra a gombot.
2012. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!