Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Program csaszar elotti utolso...

Program csaszar elotti utolso napok, hogy teltek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

3.babam jovohet csutortokon fog csaszarral szuletni.(az elso ket csaszar miatt)

Remiszto igy elore tudni.kezdek egyre jobban felni...akinek program csaszarja volt,hogy keszult fel ra lelkileg?nem az a baj,hogy csaszar lesz,maga a tudat,hogy tudom elore a napot.

Plusz igy egyben el is kottetem Magam,az mennyivel hosszabitja a mutet idejet?


2016. márc. 15. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak két császárom volt. Az első is program volt ugyan, de csak előtte való nap tudtam meg, bár már kórházban voltam 3 hete, valahogy ez a verzió eszembe sem jutott (azt hittem megvárjuk vagy ha baj van, indítják), ráadásul utána meg az intenzívre kerültem két hétre. Úgyhogy a másodiknál eléggé halálfélelmem volt végig terhesen és persze a műtét alatt is. De ennek ellenére ezúttal minden rendben teljesen ment :) Készülni így nem készültem, ráadásul a babám nem várta meg a kiírt időpontot, előtte két nappal "kirúgta a háza oldalát", úgyhogy ezúttal egy pár órás szülésélményem is lett - de erre is csak pozitívan tudok ma már gondolni.
2016. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem féltem, izgatott voltam, alig vártam már, hogy a kezemben legyen a kislányom. Végül 2 nappal kevesebbet kellett várni, magas vernyomas miatt kórházban voltam, és egyik reggel szóltak, hogy inkább kiveszik a babát ma, mert nagyon gáz ez a vernyomas, készülődjek, és cuccoljak át az őrzőbe. Nagyon örültem akkor már neki, vártam is a babát, meg aggódtam is a vernyomas miatt, hogy gond lesz, úgyhogy én boldog voltam, hogy végre műtenek.

Egyébként én természetes szülést szerettem volna, 3 héttel a császár előtt mondták, hogy sajna az esélytelen (faros volt a baba). Hirtelen pont ezt az egy dolgot láttam pozitívnak, amit neked tulajdonképpen a gondod, hogy legalább tudom, mikor jön, nem kell izgulni. Más kérdés, hogy mégse akkor jött.

2016. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is így éreztem, kicsit fura volt tudni, hogy mikor születik. Az elsőnél spontán megindult, ez a része nem tetszett igazán, hogy nem lesz meglepetés. Hétfőre vártuk, de mégis meglepi lett, mert előtte szerdán megszületett, igaz sürgősségi császárral. :)
2016. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1,5 hete szültem, hétfőn reggel. Előző este pakolászással telt és éjjel is viszonylag jól aludtam. Az utolsó napokban már voltak enyhe kontrakcióim és kicsit féltem, hogy megszülök. Mindig fura volt odanézni a kiságyra, vagy a babakocsira, hogy 3 nap múlva hazajövünk és lesz bennük valaki.:)


Reggel a taxiban, csak néztem magam mellett az üres hordozót, valahogy olyan fura volt. Aztán, a családi szobánkban még 1 órát próbáltunk a férjemmel tévézni, hátha eltereli a figyelmünket a műtétig, de lekapcsoltuk. Emlékszem arra a neonfényre, és hogy kinn még félig sötét volt akkor. Hülye egy érzés.:) Nekem jó volt tudni a napot egyébként, valahogy ilyen típus vagyok, aki azt szeretné, hogy egy biztos napon jöjjön érte a fekete autó, ne pedig minden nap legyen meg a lehetősége.:)

2016. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem májusban lesz a 3.császár. Nagyon félek előre , mert tudom mi vár rám.Próbálom az agyam átállítani pozitívra, egyelőre nem megy... Ez az elköttetés milyen? ha ráérsz, tudsz írni pár dolgot. Nagyon szeretnék már túl lenni mindenen... Most hiányzik az egészséges izgulás, inkább félelem van.
2016. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok, kérdező? Végül hogyan alakult?
2016. márc. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hat nagyon orulok,hogy tul vagyunk rajt.

Szornyu volt.a 3 kozul ez volt a legrosszabb.biztos ratett,hogy raparaztam.

Reszletekrt nem irok,nen veszem masok kedvet,es nem paraztatom be a csaszar elott allokat.

Mar jol vagyunk es ez a lenyeg :)

3490g al szuletett a Torpe.es egy igazi kis terrorista ;)

2016. ápr. 16. 18:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratula és jó babázást meg egészséget!
2016. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!