Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Program császár esetében...

Program császár esetében jelzik vhol, hogy igy fog szülni a kismama?

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy pl. a kiskonyvben.Vagy honnan tudják a kórházban az ügyeletes doki,ha nincs választott...
2015. okt. 5. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
a kiskönyvben szerepel a szülés várható időpontja, programozott császár esetén a pontos időpont.
2015. okt. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én fogadottnál fogok szülni császárral holnapután, de nekem a dokim adott egy papírt. Két oldalas, rajta vannak az adataim, és hogy miért lesz császár. Azt mondta,hogy ezt hordjam magammal, ha netán megindul a szülés, és őt vmiért nem érem el, meg sem próbáljanak "megszüleszteni". A nekem kiskönyvbe nincs beleírva.
2015. okt. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem volt sehova beírva. Előre kellett időpontot foglalni a műtőben,de ennél többet nem tett a dokim. Amikor mentem szóltam a szülőszobán kinek a páciense vagyok és.miért jöttem.
2015. okt. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

kiskönyvben a szülés időpontjához nekem azt írták, h "prog.", és amikor kitűzték a dátumot egyszerűen fölé írták. Plusz kaptam egy papírt is, hogy miért és mikorra vagyok kitűzve.

Ennek ellenére végül sikerült hüvelyi úton szülni, mert a kisasszony egy hónappal előbb lett kíváncsi az idekintre és mikor beértünk a kg-ba már nem tudtak csaszizni, hiába lobogtattuk a papírkát...

2015. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!