Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek lappadt le még a...

Nektek lappadt le még a hasatok a szülés után 2 héttel is, vagy csak rögtön szülés után?

Figyelt kérdés

1,5 hete szültem császárral, a hasam lement elég sokat, kb. 20 hetes terhesnek látszom, nem 40 hetesnek. De, vékony alkatomhoz képest azért így se valami szép.


7 kg ment le rólam a szüléssel, 14-et szedtem fel össz., már nem vizesedem. Még mehet magától tovább vagy ez már csak a 6 hét utáni sporttal fog lejönni?


Veletek hogy volt?



2016. márc. 16. 11:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem beleírni, hogy nem szoptatok, így nem fognak sajna leolvadni a kilók...
2016. márc. 16. 11:18
 2/5 anonim ***** válasza:
5 héttel a szülés után még úgy néztem ki mint egy 6 hónapos terhes. nagyon lassan ment vissza a hasam. Kb. 3-4 hónap telt el a szüléstől, mikor a tornának köszönhetően elkezdett laposodni. De teljesen sosem fog visszalaposodni, a megnyúlt kötőszövetek ellen nem tudsz mit tenni
2016. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még most is alakulok visszafelé pedig már 20 hónapos a gyerekem. Hiába mozgok nagyon sokat, nekem ez sajnos nem segít. Szoptatok még, lehet, h ez is közre játszik.
2016. márc. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mehet még simán. Az elején rajtam is eléggé meglátszott, 4-5 hónapos terhesnek néztem ki még néhány hétig. Aztán fokozatosan lapult le, szerintem a fiam 1. szülinapjára már ugyanolyan lapos volt, mint szülés előtt, pedig nem igazán sportoltam semmit.
2016. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem mèg 6 hónapig elèg nagy volt a hasam,el is könyveltem,hogy ez már ilyen marad...pedig csak +1 kiló maradt rajtam. Most 9 hónapos a kisfiam ès pikk-pakk az utóbbi hetek alatt visszament.Hál'istennek! Èn is császáros voltam, ès a hasizaim 5-6 cm-re szètnyíltak(na nem a császár miatt), úgyhogy tuti annak kellett rendeződni.Szóval:Türelem!

Ha,ès nèha csinálok hasprèst csak.

2016. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!