Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az apának mikor jár a szülési...

Az apának mikor jár a szülési szabadság és milyen papírok kellenek?

Figyelt kérdés
Munkáltatóm szerint csak a baba megszületése után, mikor az anyakönyvi kivonatot tb kártyát bemutatom vehetem igénybe!Na én azt olvastam hogy a munkalávaló döntheti el mikor veheti igénybe ezt a szabadságot pl szülésnél jelen szeretnék lenni!!!
2016. márc. 18. 11:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
3. és 8. vagyok. Sajnálom, hogy ilyen nehéz helyzetben vagytok, de a pénz nem minden. Én úgy jöttem el szülni, hogy nálunk én vagyok a családfenntartó. A párom diplomás minimálbért keres, aminek a fele megy az OTP-hez (egy olyan lakás hitelére, amiben nem is lakunk). Én meg kapom itthon a fizum harmadát, mert maximálva van a GYED...
2016. márc. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen de én úgy gondolkodok fő az anyagi biztonság mindent meg szeretnék amit erőm bír!De kívánom neked is jobban menjenek a dolgok ebbe a cudar világba!
2016. márc. 19. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!