Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Celdömölki szülészetről...

Celdömölki szülészetről szeretnék véleményeket, tapasztalatokat kérni aki mostanában szültek ott! Mit kell tudni az ottani rendszerről?

Figyelt kérdés
Császármetszés menete is érdekelne.pl:mikor kell bemenni,altatásban végzik e? Kell e a babának ruha? Vagy más? Apuka bemehet e szülés után stb... 34 hetes kismama
2016. márc. 24. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha teheted még most menj át máshova Cellből!!!!

nagyon gáz, nem halad a korral, a babát nem láthatod amikor akarod, csak ha 3-4 óránként odahozzák...éjjel fel sem keltenek szopiztatni, így nagyon sok mindenkinek nem indul be a teje!!!Nem tudom kihez jársz, de a cscsemősök nagyon flegmák, a nővérek meg még jobban, ha egyáltalán találsz egyet is...szóval soha többet!

A szülés is elég hogy is mondjam....szóval nekem baromi furcsa, hogy csak egy függöny választ el a másik csajszitól aki ott ordít mint a sakál a fájásoktól, van összehasonlítási alapom a Szhelyivel, ég és föld a kettő.Soha többet Cell!!!

2016. márc. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy az elozo irta ezek mind igazak! Ezt mar sokaktol ballottam en is.

De ami a csaszarmetszest illeti.. itt rengeteg not megcsaszaroznak.. az osszes celli baratnom ismerosom szi te csaszaros. Azok is akik nagyon nagyon szerettek volna termeszetes uton szulni. Ennek is megvan az oka! Haldoklik a korhaz es azt hiszem ezzel mindent elmondtam. Csak arranem gondolnak hogy a baratnomnek akik szerettek volna a normal szules elmenyt mekkorat artottak..

2016. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!