Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Program császárom lesz kedden....

Program császárom lesz kedden. Mennyi vérzésre kell számítani? Milyen betétet vigyek? Vettem több félét is.

Figyelt kérdés
Az első szülésem sürgősségi császár lett de ott vajúdtam 23 órát, volt vérzésem is rendesen. Más a vérzés intenzitása ha nem vajúdik az ember?
2016. márc. 26. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem a vajúdástól függ. A placenta leválása után egy nagy sebfelület van a méh belső falán, ettől van a vérzés. Vannak esetek, amikor a placenta mélyebben hatol be a méhfalba (placenta accreta), ebből grade-től függően nagyon súlyos vérzés is lehet.
2016. márc. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első programcsászár után csak 1 napig véreztem nagyon, utána már elég volt egy sima betét még pár napig, aztán tisztasági - a 3. héten már biztos nem volt semmi.

A második programcsászár után a kórházban végig még nagy betét kellett, rendes betét meg még 7 hétig, ráadásul a 4. héten újra nagyon erős lett egy fél napig, kb. mint a műtét után (nem csináltam semmi megerőltetőt), amitől akkor jól meg is ijedtem.

2016. márc. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

programcsászárom volt, bár aznap hajnalban beindult a szülés és kellett vajúdnom. Elmagyarázták, hogy erre szükség van, mert olyan hormonok szabadulnak fel, aminek később hasznát veszem, pl. könnyebben indul be a tej.


Én normál Tena Lady-t vittem, teljesen jó volt.

2016. márc. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Programcsaszarom volt. Nagy tena lady betetet kaptam benn ket napig (de nem csereltem gyakran, mert alig birtam jarni). Aztan itthon 1 hetig Always ejszakai, azota (2 hete) Carefree tisztasagi, de vastagabb fajta. De mar csak ugy, mert nincs mar verzes, neha ejjel egy loket. 3 hetes a gyerek.
2016. márc. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, én is vettem tenát plusz van papír vatta, vékonyabból pedig a naturella éjszakait én ezt a fajtát nagyon szeretem mert jó puha:)
2016. márc. 26. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!