Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek mennyi idő volt a...

Kinek mennyi idő volt a szülés a tünetek után? Többi lenn

Figyelt kérdés

3 napja ment el a nyákdugom és akkor mentem a korházba be,ott meg is erősitették hogy az volt,a babussal hál istennek minden rendben van de folyamatosan van hányingerem és a hasam is fáj a hasmenésről nem is beszélve meg ha felkelek megfájdul alul a hasam alja és elég szépen kemyénedek (alul nagyon puha a hasam felül meg kő kemény) és már hetekkel ezelött leszált a hasam,és ma hajnalban az az érzésem volt mintha megakarna jönni,mások szerint napok kérdése és megszülök...szerintetek?

36+3



2016. márc. 28. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem péntek délelőtt menzigörcseim voltak. Vasárnap hajnali 2kor furcsát éreztem kiugrottam az ágyból és jól tettem mert így a parkettára folyt a magzatvíz-egy része csak. Onnantól 13óra volt, császárral a végén.
2016. márc. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a nyákdugóm 36 hetesen ment el, 34 hetesen leszállt a hasam és folyamatosan jóslófájásaim voltak onnantól, a derekam is fájt.

39+4 hetesen egészen másfajta kellemetlenségnek éreztem az addigi jóslókat és másnap indult be a szülésem.

Kb 37-38 hetes korom után mindennap azt hittem, hogy szülni fogok "holnap".


Nem volt hasmenésem de nekem nagyon durva székrekedésem volt az utolsó hetekben, sokszor olvasom, hogy jelezheti a szülés közeledtét a hasmenés de van most egy ilyen vírus is.

Szóval nem lehet tudni mikor lesz a nagy nap.

2016. márc. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha alul puha a hasad és csak felül kemény akkor az nem keményedés hanem a baba nyomja ki magát.

Első babával 34 hetesen leszállt a hasam,40+2-re szültem.

Másodikkal nem szállt le a hasam,40 hetesen amnioscopiák hatására távozgatott a nyákdugó,41hétre szültem.

2016. márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb. 26 óra az első összehúzódástól, ebből 8 óra volt a kórházban, olyan 5-6 óra volt durva, előtte bírható volt. A nyákdugó a szülés előtt fél nappal ment el, rá pár órára kezdett részletekben szivárogni a magzatvíz.
2016. márc. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Reggeltől éreztem, hogy feszül, tágul a medencém. Fél 11-kor ment el a nyákdugó. 1-kor kezdődött 5 perces fájásokkal, 5 után megvolt a baba.
2016. márc. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!