Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák! Ti hogy éreztétek...

Anyukák! Ti hogy éreztétek magatokat a szülés előtt 1-2 nappal? Milyen "tünetek" jelezték, hogy nem soká megszületik a baba?

Figyelt kérdés
Én nagyon fáradt vagyok, hiába alszok sokat. A hasam minden nap görcsöl, de rendszeresség nincs benne, tehát csak jósló. c2222, baba feje illeszkedett. 38hkm
2014. jan. 8. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem 36 héttöl állandóan "tüneteim voltak" nyágdugóm is elment.. aztán 41 héten kellett indítani mert nem jött magától... ennyit a jelekröl....
2014. jan. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam semmilyen jele nem volt, a 40+0 napon még fitt voltam, éltem az életem, méhszáj zárva, sehol egy jósló. Már beletörődtem hogy túlhordom, de egyszer csak elfolyt a magzatvíz...
2014. jan. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jele nem volt 1-2 nappal előtte. Aznap reggel mikor beindult a szülés már kicsit görcsölgettem és furán éreztem magam, de csak este kezdődtek a fájások, addig nem gondoltam, hogy aznap szülni fogok.
2014. jan. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam szintén nem volt jele a közelgő szülésnek (se jóslófájások, se szájmegvastagodás), előtte való nap édesanyám meg is jegyezte, hogy még nagyon "fent van" a hasam, nem ereszkedett le a baby. Aztán hajnalban hirtelen elfolyt a magzatvíz :-)
2014. jan. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam semmi előjel nem volt. Az nap is szokás szerint sétáltam kb. 10 km-t. Házi munkát végeztem, sütit sütöttem, és abban a pillanatban, amikor leültem, hogy nah megkóstolom, elfolyt a magzatvizem.
2014. jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem SEMMI előjele nem volt,soha egy joslófájás,se a nyájddugó,SEMMI,olyan érzésem volt,hogy ez a gyerek sohasem fog kijönni,aztán a kiírt napra jött:)nem jött,rombolt kifele:)bár akkor nem mosolyogtam ennyire:D
2014. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

semmi különöset nem éreztem.


a 37. héttől görcsölgettem, de a 39. végére az is elmúlt. túlhordtam, és már indítani akarták, amikor előző este elfolyt a víz. Aznap volt egy rohadt fájdalmas amnioszkópiám (előtte sose fájt), szerintem attól :)

2014. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy "jártam", mint a 2-es válaszoló. 40+0 napon elfolyt a magzatvíz. Semmi előjele nem volt, keményedésein nagyon ritkán voltak és jóslóm egyáltalán nm volt. Teljesen zárt voltam.
2014. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt az első terhességnél semmi, se jóslók, se keményedések, se semmi.

Szülés előtti napon annyi volt, hogy iszonyú fáradt voltam. Szinte egész nap aludtam. De akkor még azt gondoltam azért, mert már óriási a hasam. De hajnalban indult a buli- szóval rápihentem a másnapi szülésre! :) 39+6n született a pici.

A másodiknál nagyon villámgyorsan történt minden, kerek 38héten. Nem tudtam, hogy lesz valami, vizsgálatra mentem, és szinte mehettünk is a szülőszobára. Fel sem fogtam, és már 2gyerekes voltam.

:)

A harmadiknál meg a szülés előtti napon voltam dokinál. akkor mondta, hogy méhszáj felpuhulva, két ujjnyi, bármikor jöhet a pici. Akkor már kb 1hete minden éjjel iszonyúan feszítetta medencecsontom, éreztem, hogy készül a testem a szervzetem a szülésre. A vizsgálat után hazamentünk és pihentem. Nem bíram ülni, nem esett jól feküdni, egyszerűen semmi. Enni se, semmit sem akartam csinálni- csak úgy voltam. Másnap felkeltem, és tudtam, hogy aznap meglesz a baba, tök nyugis voltam, felöltöztünk, bementünk a férjemmel a kórházba és 2óra mulva megvolt a pici. Szóval szimplán olyan furán érzetem magam- nem tudom megmagyarázni, de éreztem, tudtam, hogy itt az idő.

2014. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nekem előtte pár nappal enyhén fájdogált, de azt gondoltam, hogy csak megerőltettem magam. Ami így utólag vicces emlék, (szintén pár nappal szülés előttről), bár akkor teljesen logikusnak és szükségesnek tűnt, hogy rámtört az "azonnal falvédőt kell varrnom" érzés. Neki is láttam, befejezni már nem tudtam. Hát, ennek már négy hónapja, azóta is ott lapul félkészen a szekrényben. :)
2014. jan. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!