Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tenyleg ezt csinaljak csaszaro...

Tenyleg ezt csinaljak csaszaros szulesnel?

Figyelt kérdés

második császár után a kínok kínját álltam ki.Ugye tervezett császár,vérszaporítót kellett szednem előtte már 3 héttel.A műtét után minden órában jöttek megnézni hogy mennyire tisztulok.Két szülésznő két oldalról egyszerre nyomták ki belőlem a rengeteg vért.Azt hittem hogy belehalok.Ezt megismételték még 2x....

Egy cikkbol masoltam...

Aki tapasztalt azt kerdezem elsosorban.. mindenkinel kinyomnak vert? Hol?? Mennyit?? Minek kell kinyomni??


2016. márc. 29. 15:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem az ápolónő, hanem az orvos. ahányszor arra járt valamelyik, mindig volt hasnyomkorászás :o illetve homokzsák a hason.

meg persze az oxitocin.

ezek mind a gyógyulást segítik elő, a méh ürülése, az összehúzódások segítik a méh mihamarabbi összehúzódását korábbi méretére, ami ugye már önmagában is csökkenti a későbbi vérzés mértékét.


amúgy a hasnyomkodás nagyon sz@r, de a homokzsák kifejezetten jóleső dolog :D

2016. márc. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
szia, én eddig csak egyszer voltam császáros, de belőlem nem nyomkodott ki senki semmit, sőt a 12 órás kötelező fekvés alatt kb kétszer néztek rám, egyszer mikor hozták a babámat az első szoptatásra és egyszer mikor szóltak, hogy most már fel kell kelni, menni tusolni...
2016. márc. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem szedtem verszaporitot.azt se tudom, micsoda. Verhigitot szurtam 7 napig utana.:)


Kinyomta egyvalaki a mehembol a vert. Igen. De nem fajt egyaltalan, a mutoben tortent.:)


Nem neztek orankent, 6 ora mulva csereltek alattam foliat es kaptam betetet. Azt se nezegettek utana. Viziten kerdeztek, csokkenoben-e a verzes. A Kutvolgyiben volt ez. Programcsaszaron.

2016. márc. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hüvelyi szülés után nyomkodták, na az nagyon nem volt kellemes. :P Császár után nem nyomkodtak, nem is értem, hogy lehet azt a nagy friss sebet megnyomni...???
2016. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Szent Imrében császároztak, homokzsákot kaptam műtét után de nem nyomkodott senki.
2016. márc. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Kétszer volt császárom, se nyomkodás, se homokzsák nem volt. És mi az a vérszaporító? Vérhígítót én is szúrtam 10 napig a második után. Elsőnél még azt sem kaptam.
2016. márc. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85%
1csaszarom volt, homokzsak volt szules utan a hasamon, de senki nem nyomkodott semmit semmikor belőlem. Ez valami rémhír, ne olvasgass ilyeneket.
2016. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Szintèn császár, volt nyomkodás amíg a 6 óràs őrzöbe voltam.
2016. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy császárom volt eddig, de csak homokzsák volt műtét után. Nyomkodás nem. Második babám májusra várom. Meglátjuk.
2016. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Két császárom volt,a második tervezett,nem kellett előtte szednem szúrnom semmit, műtét után kellett szúrnom magam, a trombózis elkerülése miatt,nem nyomkodtak,nem volt homokzsák.
2016. márc. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!